Optika Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lula
Kecalka 139 příspěvků 17.02.11 08:36
Optika Brno

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo neznáte OPTIKU v Brně,kde jsou ochotní a rádi poradí.Budeme vybírat brýle pro 4 letou dceru.Nikdo v rodině brýle nemáme nemáme,tak vůbec nevím kam zajít.

Reakce:
Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 17.02.11 09:06

Ahoj,
já už dlouho chodím Optiky Aleše Žejdla , dřív byli jen u nádraží, teď jsou už nějakou dobu i vzadu na Veveří a tam bych řekla, že je to víc z ruky a tak mají na lidi víc času. :wink: Navíc mají větší prodejní plochu a tak snad i větší výběr. Já šla pro brýle na Veveří. Ale nebyla jsem nikdy s dítětem, jen sama se sebou tam chodím už leta.

lidunkaS
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 17.02.11 09:36

Ahoj, šikovní jsou taky ve Fokusu na Masarykově třídě :-)

Monika S
Stálice 57 příspěvků 17.02.11 09:39

Ahoj. Nevím jestli mají brýle i pro děti, ale na Josefské je optika Krouman, doporučuji.

lula
Kecalka 139 příspěvků 17.02.11 10:01

Holky díky za odpovědi nějakou určitě vybereme :palec:

lula
Kecalka 139 příspěvků 17.02.11 10:06

Nelisa ta Optika Aleše Žejdla vypadá moc dobře,tam určitě zajdeme :potlesk:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 17.02.11 10:14
lula píše:
Nelisa ta Optika Aleše Žejdla vypadá moc dobře,tam určitě zajdeme :potlesk:

Jé, já ti dala odkaz na čočky, kupuju si je přes jejich net, ale určitě jsi našla ty druhé webovky - http://www.ocnistudio.cz/ .

lula
Kecalka 139 příspěvků 17.02.11 10:20

Nelisa našla jsem,moc se mně líbí a malá je nadšená,že je tam i dětský koutek :lol:

Kaspinka
Extra třída :D 11904 příspěvků 3 inzeráty 17.02.11 10:21

Kolik tak v těchto optikách stojí brýle pro dospělé?co nevidět budu muset vyměnit, ale když tak koukám v optikách tak 5tis je docela hodně:(

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15311 příspěvků 17.02.11 10:32
Kaspinka píše:
Kolik tak v těchto optikách stojí brýle pro dospělé?co nevidět budu muset vyměnit, ale když tak koukám v optikách tak 5tis je docela hodně:(

Tam strašně záleží na tom, jaké zvolíš obroučky, jaký typ skel, kolik máš dioptrií (manžel třeba chtěl při hodně dioptriích ultratenká skla, to se taky prodraží).

Jajka10
Kecalka 371 příspěvků 28.01.13 10:53

Ahoj, tak my jsme dostali předepsané první brýlečky - malý bude mít dva roky a tak se chci zeptat jak se pohybují ceny? Skla-ty by měl mít snad zdarma..a obroučky? Maminky poraĎte nějakou levnou optiku v Brně, je jich tu hodně tak nechci s malým všechno obcházet..

Mateska 31
Extra třída :D 13043 příspěvků 28.01.13 11:47

@Jajka10 My se na to ted ptali.Na obroučky prý dá pojištovna 300Kč a na skla jen 100Kč. Budem to taky řešit. Obvodní malýmu zjistila špatnej zrak na dálku a na oční termín až za tři měsíce :cert: :cert: Na Brno teda dost smutný :zed:

Jajka10
Kecalka 371 příspěvků 28.01.13 11:51

Nám to taky zjistila obvodní na prohlídce v srpnu, na oční nás objednali na listopad a na důkladné vyšetření sjme byli teď, takže ono se to táhne..nemám radost, jestli to bude nějaká pálka..

Mateska 31
Extra třída :D 13043 příspěvků 28.01.13 11:58
@Jajka10 píše:
Nám to taky zjistila obvodní na prohlídce v srpnu, na oční nás objednali na listopad a na důkladné vyšetření sjme byli teď, takže ono se to táhne..nemám radost, jestli to bude nějaká pálka..

Od srpna až ted 8o 8o To se teda táhlo pěkně dlouho. Malej je v první třídě a má z toho problémy, tak snad nás na druhý vyšetření vezmou dřív??
Jinak prý nejlevnější obroučky stojí kolem tisícovky. Ale byli jsme se prát jen v jedné optice :think:

turilimi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.13 18:35
optika

Ahoj všem, kteří hledáte kvalitní optiku. Našla jsem Mirabilis na doporučení a byla jsem nadmíru překvapená profesionalitou v přístupu a kvalitě brýlí. Doporučuji ji všude, je geniální a nepřeháním!!!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >