Oresi zkušenosti

46
4.4.16 13:45

Oresi zkušenosti

Ahojky holky, potřebovala bych se s váma poradit, mám momentálně velký dilema, protože si chci pořídit do domu novou kuchyň a všechny kámošky mají ze mě už hlavu jako balón, tak bych se chtěla zeptat ještě tady, mám vybranou kuchyň u oresi, je podle mých představ a ani mi nepřijde tak drahá, ale neznám nikoho kdo by od nich měl kuchyň nebo nějakou zkušenost, tak kdyby jste mi mohl někdo předat nějakou zkušenost, na co si mám třeba dát pozor nebo se zeptat budu jedině ráda. Předem všem děkuji za odpověď, moc mi to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5538
4.4.16 13:54

Mame ji doma, uz 6 let… Postupne mi vymenili vsechny dvirka, protoze nedrzela folie. Bohudik zmenili technologii a ted uz to drzi. Pri posledni reklamaci mi nabidli uplne novou celou kuchyn. Je dost veci na co si dat bacha, pokud by jsi chtela vedet moje zkusenosti, tak se klidne podelim. Ale jinak za me ano…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
4.4.16 14:09

Děkuji za vyčerpávající odpověď. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
4.4.16 14:35

Já si koupila před rokem od oresi kuchyň z jejich řady dolti, byla za dobrou cenu i včetně všech spotřebičů, zatím ještě nemám zkušenosti se servisem, protože jsem nemusela nechat nic opravovat, ale doposavad byla komunikace bezproblémová. Za mě můžu taky doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
4.4.16 14:52

Taky máme kuchyň od oresi, jak byli psáno výše, na některých dvířkách nedrží ta fólie, taky už jsme nektere měnili ( hlavně v těch místech kde je teplo a vlhko ). Máme ji už 5,5 roku a co se týče spotřebičů ( máme Zanussi ), tak musím zatukat, zatím vše bez problémů funguje. Akorát nám blbě naplánovala myčku k odpadu, tak musel chlap prodlužovat hadici, ale jinak relativně spokojenost, pár věcí bylo navíc a něco chybělo a dvířka myčky poslali blbé, ale bez problémů věci navíc vzali zpět a vrátili peníze, a zbytek dodelali a vyměnili. Takže relativně spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
4.4.16 14:55

@Damikl Já si právě taky vyhlídla dolti, takže moc děkuju za Tvoje zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
4.4.16 15:03

@myskalucka Taky děkuji za zkušenost. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44482
4.4.16 15:20

Taky mame, pet let v provozu, pulka dvirek taky menena :mrgreen: Ale nedelali problemy, reklamaci uznali a vymenili nam dvirka za dvirka, takze jsme nemeli hluchy cas bez dvirek..
Zaruka se let, coz je fajn, to dneska jen tak nikdo neda.Ja jsem spokojena.
Ale kuchyn jsme jen objednavali, montovalu jsme si sami (na montazni firmy jsem slysela stiznosti) a spotrebice jsme meli svoje objednane z netu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
4.4.16 15:27

@Moise ráda slyším, že když je problém tak se o to postarají a sedm let záruka je taky fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
4.4.16 15:39

Mám čerstvou zkušenost s návrhem od Oresi - asi záleží kam půjdeš a na koho narazíš, ale paní absolutně neměla představivost, takže na maximálně 2 metrech kuchyně máme navržených 7 skříněk o velikosti 70 cm, sporák nám chtěla nacpat přímo do koutu ke zdi… doporučuji si nejdřív na netu přečíst správnou ergonomii kuchyně a případně např. v ikeáckým softwaru zkusit navrhnout kuchyni, víš pak, na co si můžeš dát pozor a budeš mít představu co očekávat (popř. návrh sika, ten ti automaticky umístí skříňky, pokud se s tím moc nekamarádíš). My si jdem ve středu pro hotový návrh, tak uvidíme, co paní vykouzlí :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86721
4.4.16 15:51

Mám od oresi kuchyň Carmen, Také jsem musela vyměnit dvířka u kamen a u digestoře, olupovala se folie.Za mě Oresi už nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
4.4.16 16:04

Za mě ano, máme 8 let a bez problému. Vařím denně, takže dostává zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
4.4.16 16:26

Ahoj, já jsem zatím s kuchyní taky spokojená. Kluci to namontovali a zase jeli. Sice nevařím každý den, ale mám jí 3 roky a vypadá furt dobře a je stále stejně funkční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
5.4.16 11:07

Ahoj, já osobně jsem pro individuální řešení, můj známý truhlář mi kuchyň navrhl a vyrbil levněji než v obchodech, a to jsem jich prošel docela dost. Spotřebiče mám většinou od Amicy a jsem s nimi spokojený. Myslím, že návrh přímo na míru prostoru je nej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
5.4.16 13:37

Ahojda @Lucipi, já jsem si oresi vybrala z několika důvodů, deklarovi že přijedou s kuchyní kterou nám doma i rovnou namontují, což bylo pro nás velké plus, jelikož manžel je pořád někde v luftě. Taky byla fajn celková cena za kuchyň, měli jsme jí i se spotřebičema, který u nich byli za internetový ceny. Jediné co bych si už víckrát nedávala jsou prosklený skříňky. Ony nejsou úplně průhledný, ale mají takový mléčný nádech, nic méně pro mě je to nepraktické. Jinak si kuchyň stále drží svůj původní šmrnc a to i přes nálety dětí a koček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama