Reklama

Originál nebo padělek Baby Dior?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kira2013
Povídálka 11 příspěvků 13.10.18 19:15
Originál nebo padělek Baby Dior?

Zdravím, snad mi tu někdo poradí. Mám doma nošené šatičky se značkou Baby Dior, byl to dárek, pozná někdo z fotek, zda je to originál nebo padělek? Vůbec se v tom nevyznám.

Reklama

Reakce:

Demi
Závislačka 4040 příspěvků 13.10.18 19:27

Název značky jako celek mi nic neříká, ale myslím si, že pravý Dior polyester nepoužívá.

Kira2013
Povídálka 11 příspěvků 13.10.18 19:36

Děkuji za názor, ve značkách se vůbec neorientuji, jen jsem Baby Dior hodila do Googlu a našlo mi to spousty dětského oblečení a i podsložku v dětské kategorii na www.dior.com a to logo značky vypadalo pro mne stejně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >