Originál nebo padělek Baby Dior?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kira2013
Povídálka 13 příspěvků 13.10.18 19:15
Originál nebo padělek Baby Dior?

Zdravím, snad mi tu někdo poradí. Mám doma nošené šatičky se značkou Baby Dior, byl to dárek, pozná někdo z fotek, zda je to originál nebo padělek? Vůbec se v tom nevyznám.

Reakce:
Demi
Závislačka 4125 příspěvků 13.10.18 19:27

Název značky jako celek mi nic neříká, ale myslím si, že pravý Dior polyester nepoužívá.

Kira2013
Povídálka 13 příspěvků 13.10.18 19:36

Děkuji za názor, ve značkách se vůbec neorientuji, jen jsem Baby Dior hodila do Googlu a našlo mi to spousty dětského oblečení a i podsložku v dětské kategorii na www.dior.com a to logo značky vypadalo pro mne stejně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >