Reklama

Dětské náušnice s kvalitním zapínáním

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 11.10.18 13:49
Detske nausnice s kvalitnim zapinanim

Prosim doporucte nausnice na rok a pul starou holcicku. Mela drahe se zapinanim ve predu a jak si za to tahala, furt se ji otevirali, az jednu ztratila :zed:

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 11.10.18 13:52

já nechala holce náušnice zamknout..má klapku nebo jak se tomu říká - slzička ? :think:

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 11.10.18 13:53

My mame cutie krouzky a parada :palec: starsi ma klasicky zapinani vepredu a taky se ji rozepinala, zasla jsem s ni ke zlatnikovi a on ji ten “zobacek” trosku vic zahnul a je po problemu :palec:

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 11.10.18 13:54

klasické zapínání, ale má to uzamčené..nikdy neztratila ani se neotevřelo ;) ..

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 11.10.18 13:57

A to uzamceni je natrvalo?

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 11.10.18 13:59
@e008 píše:
A to uzamceni je natrvalo?

tak odemknout se to dá, ale tím se ta naušnice zničí..( takže odemčení jen při výměně za novou - lepší, hezčí, dospělejší )

ugluk
Hvězda diskuse 42729 příspěvků 11.10.18 14:05

Nezničí, sama jsem to měla jako dítě a když jsem párkrát ležela v nemocnici, tak odemkli, sundali a pak zas vrátili. Teď je má po mně dcera a opět je bez problémů zamknuli.

smurfka
Nadpozemská drbna 29591 příspěvků 11.10.18 14:10

@ugluk tak ono záleží..párkrát se to asi odemknout dá..ale jak se s tím materiálem bude furt giglat, tak to nevydrží a ulomí se časem..
dceři jsem naštěstí ještě za ty roky nemusela odemykat..i když ležela v nemocnici..

ugluk
Hvězda diskuse 42729 příspěvků 11.10.18 14:17

@smurfka kolikrát to vydrží, nevím, ale já je měla asi deset let :-) Absolvovala jsem několik operací hlavy, vč. předchozích rentgenů a tak, takže tam holt muselo pryč. Dcera je má zatím dva roky a potřeba sundavat zatím nikdy nebyla.

Micaella22
Kecalka 298 příspěvků 11.10.18 14:49

Mala mela krouzky i nausnice ktery vzadu maji tu klapku, stejne se nam povedlo od kazdyho paru 1 nekde nechat… nejhorsi byli ty pro mimina se zapinanim vepredu. Nove nausnice na sroubek ji tlaci pri lezeni. Od roka a pul do necelych 3 let ma troje nausnice :lol: ted ma kazdou jinou. Nehodlam zase vyhodit 3000,–

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 11.10.18 14:52

@Micaella22 No prave :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >