Oslovení ve vztahu, přezdívky

80
14.1.21 00:04

Oslovení ve vztahu, přezdívky

Krásný večer všem.. 😇
Jak nejvtipněji či nejkuriozneji vás vaše polovička kdy nazvala?
Manžel mi semtam řekne „hochu“, prý jen tak ze zvyku z práce a přijde mi to dost vtipné. 😂 😂
Já jej oslovuju přezdívkou ze střední školy, která se s ním táhne už 20 let - „Salám“ 😂 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
210
14.1.21 00:56

V nějakým filmu bylo na tuhle otázku odpovězeno: "Mně doma říkají uhni debile"" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
14.1.21 07:01

Ahoj, občas se mi doma dostane oslovení Bramborová? 😀 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
14.1.21 09:09
@Veri.sta píše:
Krásný večer všem.. 😇
Jak nejvtipněji či nejkuriozneji vás vaše polovička kdy nazvala?
Manžel mi semtam řekne „hochu“, prý jen tak ze zvyku z práce a přijde mi to dost vtipné. 😂 😂
Já jej oslovuju přezdívkou ze střední školy, která se s ním táhne už 20 let - „Salám“ 😂 :)

Můj manžel se prokecl, že měl přezdívku Šunka, asi chodili spolu :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
14.1.21 10:56

😂 😂 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
14.1.21 12:17
@Zatimtajnej píše:
V nějakým filmu bylo na tuhle otázku odpovězeno: "Mně doma říkají "uhni debile"" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To mi připomnělo návštěvu u známých v jejich novém domě. Ještě tam okolo nikoho moc neznali, a když padla otázka „Jak se jmenuje ta holčička?“ (od sousedů, co se ochomejtala kolem), tak se nám dostalo odpovědi „Nevím, ale tuhle na ni volali hajzle malej.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
14.1.21 12:38

Mně říká vole, ale neberu si to osobně. To je obcas pět volů v jedné větě, až se to nedá poslouchat. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2025
14.1.21 14:23

@Veri.sta @bublinek Zlatej Salám a Šunka, jednomu kolegovi v práci říkali (tak trochu za jeho zády, ale věděl o tom) Ovarová hlava :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
14.1.21 14:31
@Moringa píše:
To mi připomnělo návštěvu u známých v jejich novém domě. Ještě tam okolo nikoho moc neznali, a když padla otázka „Jak se jmenuje ta holčička?“ (od sousedů, co se ochomejtala kolem), tak se nám dostalo odpovědi „Nevím, ale tuhle na ni volali hajzle malej.“
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
14.1.21 14:42

Občas se na mě přítel tak podívá a řekne,,Ty jsi tak trochu bambulka viď?" když řeknu něco hloupého :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3670
14.1.21 14:45

:mrgreen:
když přijde po nějaké spářce, tak mě nejvíce miluje :mrgreen:, což se verbálně projevuje : Mmm-miluju tě, mmmmyšičko :mrgreen: 8)
jinak obvykle Tlamičko :mrgreen: na což už jsem si teda za těěch 16let zvykla, ale romantické mi to zrovna nepřijde :mrgreen:
Já mu kromě jména píšu většinou oslovení Love (ale to používám i k nejbližším kamarádkám)

Jinak koukám, že Šunka je velmi populární, náš pes se jmenuje Dark, ale obě dcery mu říkají Šunko :lol: :mrgreen: :mrgreen:

PS : a když mě chce nazvat jako „hlupáčku“ tak mi řekne šišlavě „blbečku z děcáku“ :lol: :mrgreen: :mrgreen: nevím, kde to vzal, protože z děcáku samozřejmě nejsem :mrgreen:… asi to má být vtipné - dodnes jsem nepochopila souvislosti :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51615
14.1.21 16:58

Krásné téma. Mého tátu moje máma nazývala ňulínku. Já jsem jako dítě nikdy nechápal proč, teď už vím, že je to ze sexuálních hrátek zkomolenina mužského pohlavního ústrojí. :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3036
včera v 19:46

Js když malej 2r8m děla nějaký blbosti tak mu říkám, ze je smoula. No a včera na babi, která ho zrovna nějak nevnimala ze na ni vola… babi ty si ty si ty si ale smoula :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat