OSVČ a invalidní manžel 3. stupně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 20:57
OSVČ a Invalidní manžel 3. stupně.

Hezký večer,
moc bych potřebovala radu. Promiňte anonymně. Můj manžel bojuje už druhým rokem, má recdivu a nevím co bude. Musela jsem se postavit s dětmi na vlastní nohy, takže se starám o stárnoucí rodiče o rodinu o děti o manžela. Jen nemám čas na nic. Nikde mi nepohohli ani nasociálních dávkách všude řekli nemáte na nic právo. Mám problém v daních. Nerozumím tomu. Pracuji OSVČ na ohlášku pracuji v pojištovně. Manžel má invaldiní důchod třetího stupně napracuje. Má otázka zní dostanu za děti na odpočet či nedostanu a dostanu na manžela? nebo nemám nárok.
Moc Vám děkuji.
 Jana

Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 7950 příspěvků 15.12.17 22:55

Co znamená pracovat na ohlášku? Slyším to prvně.
Jako OSVČ platíš paušální daň?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >