Reklama

OSVČ a invalidní manžel 3. stupně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 20:57
OSVČ a Invalidní manžel 3. stupně.

Hezký večer,
moc bych potřebovala radu. Promiňte anonymně. Můj manžel bojuje už druhým rokem, má recdivu a nevím co bude. Musela jsem se postavit s dětmi na vlastní nohy, takže se starám o stárnoucí rodiče o rodinu o děti o manžela. Jen nemám čas na nic. Nikde mi nepohohli ani nasociálních dávkách všude řekli nemáte na nic právo. Mám problém v daních. Nerozumím tomu. Pracuji OSVČ na ohlášku pracuji v pojištovně. Manžel má invaldiní důchod třetího stupně napracuje. Má otázka zní dostanu za děti na odpočet či nedostanu a dostanu na manžela? nebo nemám nárok.
Moc Vám děkuji.
 Jana

Reklama

Reakce:

Netopirek
Echt Kelišová 7743 příspěvků 15.12.17 22:55

Co znamená pracovat na ohlášku? Slyším to prvně.
Jako OSVČ platíš paušální daň?

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >