Otěhotněla jsem s Repromedou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 12:38
Otěhotněla jsem s Repromedou

Ahojte děvčata, založila jsem tohle téma z důvodu, že ve skupinách ohledně IVF či jiných snahách o početí miminka je nás hodně z různých CARů a tohle téma mi tu chybělo. Zajímalo by mě kolika maminkám a po kolika pokusech se podařilo otěhotnět konkrétně v centru Repromeda. :roll: jelikož v případě že se Caru povede zajistit // tak většina žen se v tichosti přesune do skupiny těhulek a pro nás ostatní je pak těžké se zorientovat zda Car má nějaké jiné výsledky, než ty co si sám uvádí na stránkách. Tohle centrum jsem si vybrala z toho důvodu, že do něj sama docházím, ale zatím bohužel bez úspěchu. :zed:

Bylo by časem fajn kdyby vznikly i další diskuse ohledně úspěšného otěhotnění v jiných Carech, ne jen kvůli povzbuzení docházejících a snažilek, ale i kvůli přehledu úspěšnosti pro lidi, kteří se teprve rozhodují do jakého Caru se vydat. :kytka: Děkuji vám moc za pomoc a doufám, že tato diskuse splní svůj informativní účel :kytka:

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 07.04.18 13:25

Já napoprvé.

Janli
Kelišová 6050 příspěvků 9 inzerátů 07.04.18 14:20

Na první dobrou :palec: a to mi původně moc šancí na těhotenství nedávali. Na veškeré testy a stimulaci jsem chodila na gynekologické centrum Gracie v Litomyšli k doktorce Čadílkové. Pro mě super, mám to za rohem a dr. Čadílková je zároveň moje gynekoložka a musím říct, že sakra dobrá. Opu a transfer proběhl na Repromedě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >