Otěhotněla jsem s Repromedou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  07.04.18 12:38
Otěhotněla jsem s Repromedou

Ahojte děvčata, založila jsem tohle téma z důvodu, že ve skupinách ohledně IVF či jiných snahách o početí miminka je nás hodně z různých CARů a tohle téma mi tu chybělo. Zajímalo by mě kolika maminkám a po kolika pokusech se podařilo otěhotnět konkrétně v centru Repromeda. :roll: jelikož v případě že se Caru povede zajistit // tak většina žen se v tichosti přesune do skupiny těhulek a pro nás ostatní je pak těžké se zorientovat zda Car má nějaké jiné výsledky, než ty co si sám uvádí na stránkách. Tohle centrum jsem si vybrala z toho důvodu, že do něj sama docházím, ale zatím bohužel bez úspěchu. :zed:

Bylo by časem fajn kdyby vznikly i další diskuse ohledně úspěšného otěhotnění v jiných Carech, ne jen kvůli povzbuzení docházejících a snažilek, ale i kvůli přehledu úspěšnosti pro lidi, kteří se teprve rozhodují do jakého Caru se vydat. :kytka: Děkuji vám moc za pomoc a doufám, že tato diskuse splní svůj informativní účel :kytka:

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10434 příspěvků 07.04.18 13:25

Já napoprvé.

Janli
Závislačka 3791 příspěvků 7 inzerátů 07.04.18 14:20

Na první dobrou :palec: a to mi původně moc šancí na těhotenství nedávali. Na veškeré testy a stimulaci jsem chodila na gynekologické centrum Gracie v Litomyšli k doktorce Čadílkové. Pro mě super, mám to za rohem a dr. Čadílková je zároveň moje gynekoložka a musím říct, že sakra dobrá. Opu a transfer proběhl na Repromedě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama