Reklama

Otěhotněla jsem s Repromedou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 12:38
Otěhotněla jsem s Repromedou

Ahojte děvčata, založila jsem tohle téma z důvodu, že ve skupinách ohledně IVF či jiných snahách o početí miminka je nás hodně z různých CARů a tohle téma mi tu chybělo. Zajímalo by mě kolika maminkám a po kolika pokusech se podařilo otěhotnět konkrétně v centru Repromeda. :roll: jelikož v případě že se Caru povede zajistit // tak většina žen se v tichosti přesune do skupiny těhulek a pro nás ostatní je pak těžké se zorientovat zda Car má nějaké jiné výsledky, než ty co si sám uvádí na stránkách. Tohle centrum jsem si vybrala z toho důvodu, že do něj sama docházím, ale zatím bohužel bez úspěchu. :zed:

Bylo by časem fajn kdyby vznikly i další diskuse ohledně úspěšného otěhotnění v jiných Carech, ne jen kvůli povzbuzení docházejících a snažilek, ale i kvůli přehledu úspěšnosti pro lidi, kteří se teprve rozhodují do jakého Caru se vydat. :kytka: Děkuji vám moc za pomoc a doufám, že tato diskuse splní svůj informativní účel :kytka:

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 07.04.18 13:25

Já napoprvé.

Janli
Kelišová 5399 příspěvků 9 inzerátů 07.04.18 14:20

Na první dobrou :palec: a to mi původně moc šancí na těhotenství nedávali. Na veškeré testy a stimulaci jsem chodila na gynekologické centrum Gracie v Litomyšli k doktorce Čadílkové. Pro mě super, mám to za rohem a dr. Čadílková je zároveň moje gynekoložka a musím říct, že sakra dobrá. Opu a transfer proběhl na Repromedě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama