Repromeda Brno 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.04.18 18:55
Repromeda Brno 2018

Ahoj, zacala jsem znovu dochazet do CAR Repromeda. Uz jsem prosla IVF a KET na Obilnaku. Chodite tam nekdo? Jake mate zkusenosti?
 Zakl

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10327 příspěvků 04.04.18 15:19

Dobrý den,
doporučuji se přidat do skupiny Naše Repromeďátka, případně se pozeptat v diskuzi Repromeda Brno - zkušenosti (svým dotazem oživte diskuzi, dostane se mezi nová témata). Případně bych se pozeptala @Keshi, místní patronky snažení o miminko, zda o někom neví.

Držím Vám palce, :kytka:
Monika

Keshi
Ukecaná baba ;) 1566 příspěvků 04.04.18 16:48
@Anonymní píše:
Ahoj, zacala jsem znovu dochazet do CAR Repromeda. Uz jsem prosla IVF a KET na Obilnaku. Chodite tam nekdo? Jake mate zkusenosti?
Zakl

Ahoj. Do repromedy chodí kamarádka a jedna holčina od nás ze skupinky. Obě velice spokojené. Chválí především vysokou úroveň celého personálu a lidský přístup. Jak již odkazovala Monika výše, tak zkus oživit diskuzi zde: https://www.emimino.cz/…omeda-15989/ dole u psaní komentáře ti to přímo nabídne „oživit diskuzi“ holky co už mají třeba nějaké IVF za sebou ti jistě rády poradí a sdělí své zkušenosti. Případně se ozvi mě do sz s konkrétními dotazy a já se holek pozeptám. ;-)

JmenoNick
Povídálka 20 příspěvků 08.04.18 14:05

@admin bohuzel mne jeste neakceptovalu do skupiny a oziveni diskuze se nepovedlo :(

admin
Extra třída :D 10327 příspěvků 08.04.18 22:28
@JmenoNick píše:
@admin bohuzel mne jeste neakceptovalu do skupiny a oziveni diskuze se nepovedlo :(

Dobrý večer,

nepovedlo se to tak, že Vám nikdo neodepsal, nebo že se to nepovedlo technicky? :)

Děkuji a přeji hezký večer, :kytka:

Dominika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama