Otěhotněla v 16

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
20
23.11.19 10:07

rehabilitace

Ahoj všem moje ex ceka miminko je v 8 mesici, ale nema semnou zadny kontakt ani ten zakladni co se tyce rodicovske komunikace o detatku. Rozesla se semnou na zacatku teh.(stale ji miluju i to dite beru jako sve) Tehotenstvi ma klidne, mimco je v poradku a zdrave. Vetsinu jsem ted pobral nedavno s jeji mamkou, protoze me ex ignoruje a ignorovat bude az do porodu.. jeji maminka se pujde poradit za nejakou pani co ma na starost ty nezlezile maminky jak pokracovat dal, kdyz o mimco mame Ja i nase rodina velky zajem. Chci se zeptat jak to chodi v takovem pripade? kdyz nezletila matka nema zadny zajem spolupracovat v zajmu ditete I presto, ze tvrdi ze dite je moje. Ona zpretrhala rodinne v.(mela hodnoty jako u zdraveho cloveka v čase naseho vztahu nez otehotnela-proto je miminko zdrave. diabeticky se musi dlouhodobe pripravovat na tehotenstvi-ačkoliv bylo neplanovane) Ted se ke me chova jako k nekomu cizimu mozna i hur. Spojuje nas to miminko

Příspěvek upraven 01.12.19 v 19:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6271
23.11.19 10:23

V šestnácti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24683
23.11.19 10:23

Já se tě nechci dotknout ani tě podezírat z trolení, ale na 26 let mi tvůj projev přijde malinko slaboduchý. Kdyby mi 26 letý dospělý muž zbouchnul dceru pomalu v patnácti a pak si hrál na vzor zodpovědnosti, asi bych ho hnala klackem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
23.11.19 10:30
@hanka.br. píše:
Já se tě nechci dotknout ani tě podezírat z trolení, ale na 26 let mi tvůj projev přijde malinko slaboduchý. Kdyby mi 26 letý dospělý muž zbouchnul dceru pomalu v patnácti a pak si hrál na vzor zodpovědnosti, asi bych ho hnala klackem.

2mesice predtim nez otehotnela nam umrel synovecek ve 3letech.(od jeji sestry dite) narodil se s pulkou srdicka.. a nezvladl to..to nase miminko je soucasti neceho vetsiho.. takze blby komentar si nech..papa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53569
23.11.19 10:31
@kenystax píše:
Ahoj všem moje ex ceka miminko je v 8 mesici, ale nema semnou zadny kontakt ani ten zakladni co se tyce rodicovske komunikace o detatku. Rozesla se semnou na zacatku teh.(stale ji miluju i to dite beru jako sve) Tehotenstvi ma klidne, mimco je v poradku a zdrave. Vetsinu jsem ted pobral nedavno s jeji mamkou, protoze me ex ignoruje a ignorovat bude az do porodu..

A čí že je teda to dítě? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3798
23.11.19 10:33
@kenystax píše:
2mesice predtim nez otehotnela nam umrel synovecek ve 3letech.(od jeji sestry dite) narodil se s pulkou srdicka.. a nezvladl to..to nase miminko je soucasti neceho vetsiho.. takze blby komentar si nech..papa

To, ze v rodine zemre dite, beres jako duvod, abys zbouchnul nezletilou? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
23.11.19 10:35

Vydrž a buď trpělivý. Můžou za to i hormony během těhotenství se dívka žena velmi mění nálady apod. Já jsem třeba moc ráda že se 0ritel se mnou během těhotenství nerozesel :lol:. Připrav se na to že by se to mohlo srovnat až po šestinedělí a pokud jsi otec máš právo dítě vídat a možná budeš moct mít i stridavou péči ale nevím jak to bude probíhat když dívka je nezletila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24683
23.11.19 10:35
@kenystax píše:

Ježiši, ty jsi fakt primitivní. Ať už trolíš nebo to myslíš vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34909
23.11.19 10:38
@kenystax píše:
Ahoj všem moje ex ceka miminko je v 8 mesici, ale nema semnou zadny kontakt ani ten zakladni co se tyce rodicovske komunikace o detatku. Rozesla se semnou na zacatku teh.(stale ji miluju i to dite beru jako sve) Tehotenstvi ma klidne, mimco je v poradku a zdrave. Vetsinu jsem ted pobral nedavno s jeji mamkou, protoze me ex ignoruje a ignorovat bude az do porodu.. jeji maminka se pujde poradit za nejakou pani co ma na starost ty nezlezile maminky jak pokracovat dal, kdyz o mimco mame Ja i nase rodina velky zajem. Chci se zeptat jak to chodi v takovem pripade? kdyz nezletila matka nema zadny zajem spolupracovat v zajmu ditete I presto, ze tvrdi ze dite je moje. Ona zpretrhala rodinne vztahy a i presto, ze jsme meli rocni vztah a ona trpi tezkou cukrovkou a ja o ni mel obrovskou peci - staral jsem se o jeji diabeticky jidelnicek(nakup i vareni) a psychicke pohodli, navstevy lekaru apod.(mela hodnoty jako u zdraveho cloveka v čase naseho vztahu nez otehotnela-proto je miminko zdrave. diabeticky se musi dlouhodobe pripravovat na tehotenstvi-ačkoliv bylo neplanovane) Ted se ke me chova jako k nekomu cizimu mozna i hur. Spojuje nas to miminko, ale ona chodi s jinyma.. Je mi 26 let.

Tak ona není žádný Tvůj chodící inkubátor, to si uvědom…

Pokud jsi otec, tak budeš mít nárok dítě vídat, ale na Tvém místě bych ji ted nechala v klidu a nedělala žádné problémy…

A cos udělal, že se k Tobě chová jako k cizímu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77241
@kenystax píše:

To je mi líto. :( Je to smutné, ale není to důvod zbouchnout nezletilou dívku. Smutek si každý musí odžít sám - vím, o čem mluvím. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11649
@hanka.br. píše:
Ježiši, ty jsi fakt primitivní. Ať už trolíš nebo to myslíš vážně.

Zase muzu rict, ze ma zakladatel kliku, kdyby zbouchnul nasi holku, tak ho budouci dedecek umlati lopatou. Zvlast, kdyz by mu povidal, ze je budouci vnouce „soucasti neceho vetsiho“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
23.11.19 10:43

A vy jste spolu žili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 10:44

@kenystax
Pokud je opravdu tvoje a říká ti to. Ale ty víš ze Chodí z jinými az se miminko narodí tak být tebou by jsem si šla zažádat o testy aby si měl jistotu ze je to miminko opravdu tvoje.
A to jak chodí musíte se o tom bavit aby jste měli třeba stridavou péči. Pokud to nepůjde z její strany tak jedině přes soud.
Taky jsem otěhotněla v 15 sice jsem takový problémy jako ty neměla.
Držím palce ať ti to dobře dopadne

• Citovat
  • Nahlásit
20
23.11.19 10:58

Ja sem nechtel aby otehotnela, ale vesmir si to vzdycky sam zaridi. Stalo se to proste.. ma miminko..proc resite ten zacatek ze otehotnela kdyz za chvili rodi!! Prisli o male dite ktere bylo vazne nemocne (v te dobe jsem ji byl velkou oporou) a ma pri
Melo to tak byt a s tim nikdo nic neudelame je to ve vyssi moci nez v te nasi.
Ale zijeme vsichni jen jednou a o miminko mam zajem i presto jak se chova ke me se snazim pomoct.

Příspěvek upraven 01.12.19 v 19:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
23.11.19 11:05
@kenystax píše:
Ja sem nechtel aby otehotnela, ale vesmir si to vzdycky sam zaridi. Stalo se to proste.. ma miminko..proc resite ten zacatek ze otehotnela kdyz za chvili rodi!! Prisli o male dite ktere bylo vazne nemocne (v te dobe jsem ji byl velkou oporou) a ma prijit dite ktere je 100% zdrave. A nikdo si uz nevzpomene jak jsem se o byvalou staral a nevedomky ji po dobu vztahu na tehotenstvi pripravoval.
Ani ona, ani máma.Melo to tak byt a s tim nikdo nic neudelame je to ve vyssi moci nez v te nasi.
Ale zijeme vsichni jen jednou a o miminko mam zajem i presto jak se chova ke me se snazim pomoct.

Si nechtěl, aby otěhotněla, ale připravoval si jí na těhotenství, trochu protiřečení : :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat