Jednorázové zašpinění v 16. týdnu těhotenství

Anonymní
23.11.19 08:37

Jednorazove zaspineni v 16 tydnu

Ahoj, nyni jsem 16+3, v utery jsem byla na prohlidce, jestli je vse v poradku a vse v poradku bylo.
Kolem 6.tydne jsem dostala proti lehkemu spineni gynprodyl (spineni ustalo hned druhy den) a pak doktor rekl, ze uz neni potreba a mam jen dobrat. Posledni jsem dobrala minuly patek.
Vcera jsem na vecer lehce zaspinila (fakt malinko), a lehce nahnedly hlen o velikosti 2 mm. Vecer uz nic a dnes pockam, co behem dne.
Zadne bolesti nyni v podbrisku nemam.
Je na prd, ze je vikend a nemuzu zavolat svemu gynekologovi. :( nevim, jestli s timhle na pohotovost, navic ani nevim, jestli vy me vzali - protoze pohotovost primo asi neni, jen ambulance.
Popr. Kdyby byl nekdo z Uherskeho Hradiste, jak to tam chodi?

Diky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

618
23.11.19 09:24

Pokud bys ještě spinila nebo měla bolesti jet na pohotovost. Jinak můžeš zaspinit i z důvodu prasklé žilky jak se všechno roztahuje. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 09:43

@mackA159 ano, to jsem si cetla, ze to muze byt tim.
Ted opravdu nic :nevim: Tak uvidim behem dne a kdyz nic tak to asi necham tak a budu to hlidat.
Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
618
23.11.19 09:48
@Anonymní píše:
@mackA159 ano, to jsem si cetla, ze to muze byt tim.
Ted opravdu nic :nevim: Tak uvidim behem dne a kdyz nic tak to asi necham tak a budu to hlidat.
Dekuji.

Hlavne to zmin gynekologovi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 14:43

Ahojky,
na pohotovost by tě měli vzít i o víkendu. Hlavně, jsou tam strašně příjemní a hodní. Tak kdyby něco tak do nemocnice a na příjem :innocent:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 10:15

@Evulenka01 ahoj, moc dekuji. Nakonec jsem tam jela a je vsechno v pry v poradku, doktor nevidel, ze by nejake spineni bylo a vse je, jak ma byt. Tak jsem klidnejsi.
Netusim, co to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.19 07:50
@Anonymní píše:
@Evulenka01 ahoj, moc dekuji. Nakonec jsem tam jela a je vsechno v pry v poradku, doktor nevidel, ze by nejake spineni bylo a vse je, jak ma byt. Tak jsem klidnejsi.
Netusim, co to bylo.

Ono se to může stát a je lepší tam zajet:innocent: hlavně oni jsou fakt strašně hodní:innocent:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama