Reklama

Otěhotnění před menstruací???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 20:41
Otěhotnění před mentruací???

Ahoj holky :mavam:, měla bych dotaz. Předem prosím jen o NORMÁLNÍ odpovědi, pouze se ptám, zda některá měla nebo má podobnou zkušenost nebo dokonce už z toho miminko :*. Moje menstruace přišla vždy od poslední menstruace 25.den nebo 26.den. Poslední menstruaci jsem měla už 24.den. Ovulace nevím, zda proběhla nebo ne, jelikož jsem ji dle doktorky v květnu NEMĚLA, neviděla to na ultrazvuku :roll:. V pátek jsme měli s manželem sex. Myslíte, že bych z toho mohla otěhotnět? Ano, vím, že největší pravděpodobnost je v době ovulace, ale jen mě tak napadlo, zda by to šlo i pár dní před menstruací, je to zhruba 4-6 dní než to mám dostat? Pokud taková možnost je, tak myslíte, že to teď dostanu a třeba další měsíc ne? Protože opravdu pochybuju, že když v pátek byl sex, že by to oplození šlo zjistit až tak rychle :nevim:.
Děkuji vám za odpovědi, nebo vaše zkušenosti :oops:.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42595 příspěvků 23.09.18 20:46

Sice se nevyznám v těch datech… ale pokud se posune ovulace, dá se otěhotnět téměř kdykoliv. Ale pokud se posune ovulace, posune se pak v naprosté většině případů i menstruace, takže tak jako tak nedorazí v termínu. Pokud nepřijde do 14 dní po styku, udělala bych test.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 23.09.18 20:48

Jestli to skutečně dostanes za 4-6 dní, je nepravdepodobný, že bys v době sexu měla ovulaci. Takhle krátká lutealni fáze by byla vážně extrém. Pokud bys otěhotněla, neměla bys to dostat už teď. Neříkám, že je to nemožný, ale nedělala bych si moc velké naděje. :? Ale držím palce, když nic, aspoň na příště. :palec:

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 20:49

@ugluk chtěla jsem ukázat, jak mi chodila menstruace. Poslední dorazila 24.den od poslední menstruace.

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 20:50

@Kamkam no, popravdě v to moc taky nevěřím, ale raději se ptam, co kdyby… :roll: . Spíše jsem se začala těšit vic a víc a manžel mi to teď denně připomíná slovy…už je tam miminko? :,(

ugluk
Hvězda diskuse 42595 příspěvků 23.09.18 20:53

Jasně, ale úplně mi z toho neplynulo, kde jsi vlstně teď :) Takže - pokud bude cyklus podobný jako minulé, je pravděpodobnost otěhotnění týden před MS a později minimální. Pokud by byla posunutá ovulace (což samozřejmě nikdo netuší, zvlášť, pokud jsi to nesledovala), tak se 4 dny před očekávanou MS otěhotnět dá (ale pak už by nedorazila). Pravděpodobnost posunu ovulace je u pravidelných cyklů malá.

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 20:56

@ugluk Taky právě nevím, zda vůbec ovulaci mám a pokud ano, tak už vidím, jak se posunuje. To už bych musela být úplně speciální :lol: . Po menstruaci si koupim ovulaci testy.

ZuzulikB
Závislačka 3462 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 20:57

Nám se stalo toto. Před 1. těhotenstvím jsem měla nepravidelnou ovulaci a navíc mi zrají vajíčka jen na pravé straně. Myslela jsem, že je klasicky 14den, 28den ms. Ale nebylo to tak, zjistila jsem, že je spíše dál.
První těhotenství jsem otěhotněla 23.den, sledovala jsem si teplotu, a přišlo mi divné, že ještě po mém odhadu předpokládané ovulaci nejde nahoru. A tak jsem si řekla, zkusíme to ještě ten den, kdy jsem měla nízko teplotu, a ono ten den byla ovulace.
Vajíčko potřebuje 10dní na uhnízdění. Normálně by se nemělo uhnízdit, aby by nemělo mít šanci na uhnízdění. Ale u nás to bylo v rukou Božích, přesně tak jak to píšu. Vymodlený, Boží dáreček.
Teď po 2.porodu mám ovulaci kolem 14dne, podle hlenů, které jsou již výraznější než u prvního.

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 20:59

@ZuzulikB já právě žádné hleny nemám. A prosím, je těch ovulačních testu několik v balení nebo je to po jednom?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 23.09.18 21:15
@Toma18 píše:
@Kamkam no, popravdě v to moc taky nevěřím, ale raději se ptam, co kdyby… :roll: . Spíše jsem se začala těšit vic a víc a manžel mi to teď denně připomíná slovy…už je tam miminko? :,(

Není to nemožný, ale určitě se na to neupínej a popros manžela, ať te v tom takhle nepodporuje, MS pro tebe pak bude o to větší ťafka.
Ono tvrzení „největší pravděpodobnost během ovulace“ je trochu krkolomné, protože bez ní to prostě nejde… Jak dlouho se snažíte? Jestli už déle, určitě si o tom něco víc načti a zkus třeba ovulační testy. :hug:
Edit: nebo měřit tu teplotu :palec:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10883 příspěvků 23.09.18 21:20
@Toma18 píše:
@Kamkam no, popravdě v to moc taky nevěřím, ale raději se ptam, co kdyby… :roll: . Spíše jsem se začala těšit vic a víc a manžel mi to teď denně připomíná slovy…už je tam miminko? :,(

Vysvětli muži, že miminko se nemusí dařit klidně rok při pravidelné souloži 1× za tři dny. On si myslí, že se s tebou jednou vyspí a bude to.

Toma18
Kecalka 107 příspěvků 23.09.18 21:21

@Russet taky jsem mu říkala

hapolda
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 23.09.18 21:26

Moje zkusenost, nekolik mesicu pravidelna ms, leto, sama party, cely mesic vsude mozne jen ne doma. Tyden pred ms, hura, potkali jsme se doma s manzelem. Jeden hezkej vecer. Zacatek zari, cekam ms jako obvykle, nic. Zkousim test kdyby nahodou, nic. Ms stale nikde, zkousim o tyden pozdeji dalsi test a hele, je tam, krasna dalnice :palec: dnes ji je temer 3,5 roku a ma 19 mesicni segru pocatou naopak uplne ucebnicove ;) hodne stesti :srdce:

ZuzulikB
Závislačka 3462 příspěvků 2 inzeráty 23.09.18 21:54

@Toma18
doporučuji pít od ms kontryhel do ovulace. sledovat teplotu, každý den ve stejnou dobu. měřila jsem v podpaží, je o ,5st nižší než uvnitř. teplota je nízká, v ovu klesne ještě níž, a druhý den již po ovulaci stoupne hodně nahoru. je třeba to vysledovat. a v týdnu před ovu aspon 3× pokrýt stykem. ty potřebuješ ke zrání vajíček teplo, a chlap zase chladnější teploty, studená sprcha před je dobrá na pohyblivost. po zůstat ležet co nejdéle, aspon tak 30min.
já ovu testy měla jednou, myslím, že jich je víc. ale myslím, že se podle nich špatně orientuje.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10883 příspěvků 23.09.18 21:57
@ZuzulikB píše:
@Toma18
doporučuji pít od ms kontryhel do ovulace. sledovat teplotu, každý den ve stejnou dobu. měřila jsem v podpaží, je o ,5st nižší než uvnitř. teplota je nízká, v ovu klesne ještě níž, a druhý den již po ovulaci stoupne hodně nahoru. je třeba to vysledovat. a v týdnu před ovu aspon 3× pokrýt stykem. ty potřebuješ ke zrání vajíček teplo, a chlap zase chladnější teploty, studená sprcha před je dobrá na pohyblivost. po zůstat ležet co nejdéle, aspon tak 30min.
já ovu testy měla jednou, myslím, že jich je víc. ale myslím, že se podle nich špatně orientuje.

Nic z toho jsem nedělala a otěhotněla taky :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >