Reklama

Bazální teplota v den menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 05:49
Bazální teplota v den ms

Ahoj vsichni prosim o radu a pripadnou zkusenost. Pred ovu jsem mela bt 36.5 a po ovu mi stoupla na 36.7 a tam se drzela stale a dnes mam mit prvni den ms a teplota vystrelila na 36.9 co myslite muze to byt tehu? Mel to nekdo v den ms podobne? :*

Reklama

Reakce:

Emma199
Nováček 3 příspěvky 22.09.18 07:45

Ahoj mam to ted podobne den pred ms mi bt vystrelila hodne nahoru.. tak prosim o zkusenosti ostatnich maminek co by to mohlo byt

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 22.09.18 07:48

Dvojcata. Nebo je to zmenou pocasi. Nezbyva nez cekat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 07:48

Ja si prave myslim ze by to mohlo byt tehu dnes jsem totiz 10DPO a pred 2 dny jsem par hodin slaboulince krvacela a ms nikde

karkarka
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 22.09.18 09:48
@Anonymní píše:
Ja si prave myslim ze by to mohlo byt tehu dnes jsem totiz 10DPO a pred 2 dny jsem par hodin slaboulince krvacela a ms nikde

Tak jestli mas mit dnes ms tak si udelej test.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >