Otěhotnění přes HA, ztráta menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 07:14
Otěhotnění přes HA, ztráta menstruace

Dobrý den, beru antikoncepci již několik let, tento měsíc mám problemy. Když to zjednusim, sex jsem měla 15 června, následně 19 mi začalo být zle, bolesti zad, teploty, myslela jsem ze je to viróza a léčila paralenem a podobně. O den později jsem dostala silné prujmy a o víkendu jsem měla dva dny poměrně silné krvácení, vypadalo to jako menstruace. Následně jsem šla k lékaři, kde mi zjistili vysoké CRP hodnoty a nasadili antibiotika. Poté jsem dostala opet silné prujmy a zada mě neprestavala bolet. 3.7.jsem dobrala platicko antikoncepce, ale menstruace se nedostavil, obvykle se vždy dostavila druhy nebo třetí den. Včera jsem si dělala test, byl negativní nicméně nebyl z ranní moci.Je možné ze jsem otěhotněla i přes antikoncepci. Dekuju za odpovědi.

Reakce:
KamisB
Kelišová 6937 příspěvků 09.07.19 07:22

Možné to je, ale spíš to bude ovlivněno virozou a atb.
Zkus test ještě jednou z ranní moči dne nebo zítra.

stinga
Echt Kelišová 8572 příspěvků 09.07.19 07:34

Spíš jsi nemocná, než těhotná

Qadra
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 09.07.19 08:11

Jednou jsem krvácela taky v období brani antikoncepce a bylo to způsobeno tím, že
mi už neseděla antikoncepce, kterou jsem brala téměř 10 let.Byla mi nasazena jiná a v pohodě

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.19 10:07

Dekuju za názory. Dnes mě začalo ještě bolet v podbrisku, zkusím test ještě zítra rano

Váš příspěvek
Reklama