Reklama

Otok jizvy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:37
Otok jizvy

Ahoj, mám takový dotaz…před měsícem a půl jsem se pořezala na ukazováčku, dostala jsem 2 stehy. Rána se zahojila, ale udělala se mi tam boule, prst natekl a dost to bolí…Lékař mi řekl, že je vše v pořádku a otok nesouvisí se zraněním… :nevim: Má nebo měl někdo podobný problém?? :think: děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2850 příspěvků 21.09.18 17:40

Bych řekla, že se tam udělala kapsicka s hnisem. Že je to v pořádku ti řekli na chirurgii? Šla bych jinam.

Renysek28
Kecalka 169 příspěvků 21.09.18 17:46

@Helileli ano,řekl mi to přímo chirurg,aniž by mě poslal na retgen… :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16001 příspěvků 21.09.18 17:51
@Renysek28 píše:
@Helileli ano,řekl mi to přímo chirurg,aniž by mě poslal na retgen… :nevim:

zřejmě tam máš hnisavé ložisko, ale k takové diagnoze RTG nepotřebuje :think: Obvykle se to odborně propíchne a vyčistí :think:

Renysek28
Kecalka 169 příspěvků 21.09.18 18:00

Reálně to vypadá hůř (nekvalitní fotoaparát) v pondělí teda k lékaři zajdu znovu a uvidím co mi řekne 8o …moc děkuji za odpověď

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 21.09.18 18:57

Je to místo teplé?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >