Otok jizvy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:37
Otok jizvy

Ahoj, mám takový dotaz…před měsícem a půl jsem se pořezala na ukazováčku, dostala jsem 2 stehy. Rána se zahojila, ale udělala se mi tam boule, prst natekl a dost to bolí…Lékař mi řekl, že je vše v pořádku a otok nesouvisí se zraněním… :nevim: Má nebo měl někdo podobný problém?? :think: děkuji za odpovědi

Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 21.09.18 17:40

Bych řekla, že se tam udělala kapsicka s hnisem. Že je to v pořádku ti řekli na chirurgii? Šla bych jinam.

Renysek28
Kecalka 169 příspěvků 21.09.18 17:46

@Helileli ano,řekl mi to přímo chirurg,aniž by mě poslal na retgen… :nevim:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16733 příspěvků 21.09.18 17:51
@Renysek28 píše:
@Helileli ano,řekl mi to přímo chirurg,aniž by mě poslal na retgen… :nevim:

zřejmě tam máš hnisavé ložisko, ale k takové diagnoze RTG nepotřebuje :think: Obvykle se to odborně propíchne a vyčistí :think:

Renysek28
Kecalka 169 příspěvků 21.09.18 18:00

Reálně to vypadá hůř (nekvalitní fotoaparát) v pondělí teda k lékaři zajdu znovu a uvidím co mi řekne 8o …moc děkuji za odpověď

jizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.09.18 18:57

Je to místo teplé?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >