otok po bodnuti hmyzem

74
10.8.08 18:13

otok po bodnuti hmyzem

Vcera odpoledne neco pichlo meho synka ( 2 roky) pod oko a desne mu to oteklo. Vecer to bylo lepsi, tak jsem to nechala, ale rano vypadal desne, tak jsem jela radsi na pohotovost. Tam ho prvne konrolovali internisti a vubec si nebyli jisti, co s nim. Vzali mu krev, zda ma v tele zanet, ale vysledky byly negativni. Pak nas poslali na ocni a tam si ho opet prohlidli dva doktori s tim, ze presne nevi, co to je a ze si ho ponechaji v nemocnici. Nakonec prisel primar a ten rikal, ze to vypada na alergickou reakci a ze zatim muzeme jit domu, ale musim synka pozorovat a jakmile dostane horecku ci se mu to zhorsi, musime opet prijet. Dostal jeste naky ocni krem. Pry je to desne nebezpecne, nebot to je u oka. Takze ted jsme doma a synkovi je zaplatpanbuh dobre, ale stejne mam obavy. Prvne celkem ctyri doktori byli zdeseni a chteli ho ponechat tam a pak nas posle paty domu. Bojim se, ze se to treba zhorsi v noci a ja to ani nebudu hned vedet. Stalo se to nekomu z vasich ditek? Jo, nasi sousedku pichl pred par dny taky naky hmyz a ma desne oteklou nohu, bere antibiotika a doktor rikal, ze ten hmyz byl infikovany a ze mohla klidne dostat otravu krve. Takze me vylekala jeste ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2104
10.8.08 20:21

Ahojky, nevím jestli tě potěším, nebo ne. Když jsem byla malá tak mě vždycky něco kouslo - oko, ucho, děsně mi to oteklo, ale nikdy jsme nikde nebyli. Kolikrát jsem na to oko pomalu ani neviděla, jen jsme to chladili a otok většinou do 48 hodin opadnul. Dělaly mi to takové ty malé mušky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
10.8.08 20:30

Jako malá jsem dostala pod oko žihadlo od včely. Jsem alergická, takže jsem vypadala jak ze Startreku :roll: …ale dobrý do tří dnů to splasklo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5677
10.8.08 20:42

ahojky, taky jsem těžký alergik na vosí bodnutí..... bude to tak 2-3 dny oteklé a pak to pomalu odejde…

pomáhá zyrtec a dithiaden, ale nevím jak u tak malých dětí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
11.8.08 18:12

Ja mam zkusenosti celkem spatne - manzela kousla vosa, prvni den dobry druhyden otok, treti den otok jako blazen ani nemohl ohnout kotnik a 4 den to zacalo brunatnet - na pohotovosti mu dali antibiotika a bylo to za 5 mi 12, pak by byla sepse…proste dost blby. Pred tydnem se dceri stalo to same, 3 den ji to take zacalo fialovet, ale ted jsem chytrejsi a dala jsem ji homeopatika APIS 30ch (coz je dost silna davka) 5× denne a vecer to vzalo zpetny chod a zacalo se to postupne lepsit, jinak by, dostala take ATB. Zkus ten Apis, ted je hmyz nejaky zparchantely a ta stipnuti jsou agresivnejsi nez drive, a neni dobre to podcenit. Jeste musim rict, ze manzel ani dcera nejsou alergici.

Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.17 20:38

Léze po bodnutí u dospělého

Nemáte někdo zkušenost? Přidávám foto. Něco mě asi bodlo? Na štěnice to nevypadá. Jsem bez teplot, první den to svedilo, potom mokvalo a teď to pomalu schne. Přítel měl to samé jen jedno ale větší pod varlaty, stejný průběh teď už je Ok. Mi to začalo jakmile jemu se to téměř vyléčiloBydlíme momentálně na hotelu kvůli rekonstrukci. Myslíte ze to muže být nějaký hmyz? Díky moc jsem strašný straspytel

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama