Otok v obličeji od zubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 14.12.16 21:34
otok v obličeji od zubu

Mamky,,prosím budu rada za vaše názory,,,na dnešek mě syn v noci otekl v obličeji,,tudíž jsem od dětské byly vysláni na zubní,,synovi je 4,5roku a má težkou ment. retardaci,,,ale k věci,,doktorka mu zub vyvrtla nebot ho mel zahnisaný,,,a rekla mi ledovat mu tvářičku nebo proste chladit atd. a pokud to do rána nezplaskne tak mam prijit ráno na vytrhnutí a že dá synovi injekci,,,a mám problém prave v tom že se syn vubec nenechal ledovat natož abych mu jen chladila tvář něčím studeným,,,takže je porad oteklý ale už normalně papá a je veselej,,, a neboli ho to…co myslite mam počkat jak se to vyvrbí? zajak dlouho to muže splasknout samo od sebe,,,? nebo radci vytrhnout? vubec nevim a je mi i divné ze tak malým detem davají do dásně injekci :nevim:

Reakce:

mrazik6
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 21:45

@baruna1 Ahoj, u nás to bylo minulý týden podobně - syn bude mít 7. Polovina tváře nateklá - zub zkažený i s hnisem - a vytrhla mu ho. Po vytrhnutí měl otok ještě do večera, ale menší

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 14.12.16 21:49
@diskettes píše:
@baruna1 Ahoj, u nás to bylo minulý týden podobně - syn bude mít 7. Polovina tváře nateklá - zub zkažený i s hnisem - a vytrhla mu ho. Po vytrhnutí měl otok ještě do večera, ale menší

a měly jste neco na bolest když mu zoubek trhaly?

mrazik6
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 22:07

@baruna1 ano, opíchala mu to. Malý má ze zubařky histerák, ale tu injekci skoro ani nezaznamenal

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 14.12.16 22:18

@baruna1 desim se.. mam autistu s hranicni lehkou/stredne tezkou retardaci a ten ma hysterak ze vseho.. zubare uz resim nez bude zle ale nevim kam snim

Trénovaná
Povídálka 11 příspěvků 15.12.16 05:15

Mala ma 2,5 roku a ze zubare ma taky hysterak, minuly mesic ji vrtal zub a to jsem byla prekvapena, ze to delaji takovym malym detem, setkaly jste se s tim nekdy?

baruna1
Kecalka 170 příspěvků 15.12.16 10:16
@Trénovaná píše:
Mala ma 2,5 roku a ze zubare ma taky hysterak, minuly mesic ji vrtal zub a to jsem byla prekvapena, ze to delaji takovym malym detem, setkaly jste se s tim nekdy?

a to jí dávaly jako i výpln do zubu? mě malému jen odvrtla hnis ze zubu páč se mu kazí a zitra mu ho así vytáhnou páč otok neustupuje :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >