Otok vaginy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:04
Otok vaginy v těhotenství

Ahoj, předem se omlouvám za anonymní dotaz, a za delku dotazu, ale vzhledem k intimitě dotazu, si myslim, ze je to lepší. ????
Jsem 24 tt, jiz delší dobu „bojuji“ s otoky vaginy. Nejdříve jsem s gynekologem řešila, ze jsem otekla ze vnitr, ale aniž by me prohlédl, řekl ze je to běžné ( v prvním tehu jsem na nic takového netrpela) na další prohlídce jsem si stěžovala ze mam již oteklé i pysky s tim, ze na jednom mam dost velkou bouli. Doktor se me zeptal, zdali chci prohlídnout ci ne. Prohlídku jsem chtěla. Předepsal mi vaginální tablety, ze mam nějaký zánět a mohu byt otekla diky němu. Tablety beru třetí den, a je to stále horší a horší, boli to, svědí to, sedet pořádně nemůžu a když chodím tak to citim při každém kroku. Blbe je, ze v práci sedím na zadku a ono to teď moc dobře nejde. Muj gyndar ma ted tyden dovolenou. Máte některá s tímto zkušenost? Jde mi o to, jestli počkat nez doberu tablety a nebo radši zajít za zastupující gynekologem?? Diky za rady ci vaše zkušenosti ????

Reakce:
Elzaaa
Kecalka 265 příspěvků 20.05.19 11:17

Ja bych radeji zasla za zasrupujicim. Aspon budes mit nazor i jineho dr.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 11:19

Ahoj, ja měla křečové žily na stytkych pyscích…otok, bolest, myslím, ze by to mohlo být to co popisuješ…bohužel nic moc s tím nejde…jak se zvětšuje děloha, tak tlačí…zlepší se to samo po porodu… brala jsem na to detralex…ale úleva fakt až porodem…

ugluk
Hvězda diskuse 46780 příspěvků 20.05.19 11:29

U mě tyhle „otoky“ taky byly křečáky, nic moc se s tím nedělalo a po porodu to zmizelo. Taky se i objevily až ve druhém těhotenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 14:09

@ugluk, mají ty křečáky nějaký vliv u porodu?

ugluk
Hvězda diskuse 46780 příspěvků 20.05.19 14:30
@Anonymní píše:
@ugluk, mají ty křečáky nějaký vliv u porodu?

Neměly ;) Ani předem z toho v porodnici nedělali vědu, porodila jsem přirozeně, rychle, bez nástřihu.

Váš příspěvek
Reklama