Otrava ze Sanytolu a octa?

Anonymní
17.11.20 20:07

Otrava ze Sanytolu a octa?

Kočka se vycurala do postele a byl tam mokrý flek. Vystříkala jsem to místo Sanytolem a pak ho téměř usušila horkým fénem. Ještě jsem trochu cítila zápach, tak jsem místo ještě polila neředenym octem a znovu sušila horkým fénem. Bojím se, že jsem se nadychala výparů z toho octa a Sanytolu, jak jsem to sušila horkým vzduchem. Může mi to něco udělat nebo to nemám řešit? V tu chvíli mi to nedošlo a nevětrala jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5611
17.11.20 20:10

Rozleptava to mozek. Uz jdou videt prvni priznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
17.11.20 20:11

Neřeš to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
67
17.11.20 20:27

Teď už bych to neřešila. Pokud tam cítíš podezřelý smrad tak bych spala jinde a zítra větrala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17337
17.11.20 20:30
@Anonymní píše:
Kočka se vycurala do postele a byl tam mokrý flek. Vystříkala jsem to místo Sanytolem a pak ho téměř usušila horkým fénem. Ještě jsem trochu cítila zápach, tak jsem místo ještě polila neředenym octem a znovu sušila horkým fénem. Bojím se, že jsem se nadychala výparů z toho octa a Sanytolu, jak jsem to sušila horkým vzduchem. Může mi to něco udělat nebo to nemám řešit? V tu chvíli mi to nedošlo a nevětrala jsem.

tak vyvětrej teď, kde vidíš problém?
a to tě nenapadlo samotnou, to musíš napsat na emimino?
takže asi už to účinkuje :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
17.11.20 20:31
@Cenarius píše:

Líp bych to nenapsala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
17.11.20 20:43

Bože, bože, kam jsi to zase duši dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
17.11.20 20:44

Cisty sanytol? A to je naco dobre? Nie je nahodou aj zvieraci moc sterilny? Viem, ze ludsky moc je sterilny… Vyvetraj a asi by som mokrou handrou tu vrchu vtstvu zriedila…predsa len zbytocna chemia

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17337
17.11.20 20:49

@Gita17 sterilný nesterilný, ale smrdí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3957
17.11.20 20:54
@stinga píše:
@Gita17 sterilný nesterilný, ale smrdí

To jo. Otázka je, jak tomu pomůžeš postříkáním dezinfekcí.

Zakladatelko: nebylo by lepší použít nějaký čistič nebo hadr a vodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3197
17.11.20 20:55

A tohle bude asi taky Tvoje diskuze ne?
https://www.emimino.cz/…stvi-399230/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
17.11.20 21:42

Šmarjá otrava z octových výparů? 8o A víš, že ten ocet někdo dokonce žere na tlacence? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.20 22:04

To je jasná otrava 😂 ocet mozkozrout na to pozor je to nakažlivé :lol: jinak nastříkám vodou a vezmu vysavačem " ktomu určeným " ale nevím co jsou všichni posedlý sanytolem a jinou dezinfekcí svět se zbláznil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
17.11.20 23:19

Jestli si u toho ten sanytol nepopíjela tak to snad přežiješ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22068
17.11.20 23:26
@Cenarius píše:

Poslouchej ty seš hroznej pták :think: v jiný diskuzi taky první a stejně trapnej koment. Taky budeš švihlej na hlavu.

@Anonymní píše:
Kočka se vycurala do postele a byl tam mokrý flek. Vystříkala jsem to místo Sanytolem a pak ho téměř usušila horkým fénem. Ještě jsem trochu cítila zápach, tak jsem místo ještě polila neředenym octem a znovu sušila horkým fénem. Bojím se, že jsem se nadychala výparů z toho octa a Sanytolu, jak jsem to sušila horkým vzduchem. Může mi to něco udělat nebo to nemám řešit? V tu chvíli mi to nedošlo a nevětrala jsem.

Stalo se mi něco podobnýho, když jsem odvápňovala konvici octem. Smrad hroznej, měla jsem z toho hnusnou migrénu, jinak nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat