Tortila v těhotenství

Anonymní
12.7.20 13:09

Tortila v těhotenství

Zdravím. Prosím chci se zeptat jsem ve 35tt a mám šílenou ale šílenou chuť na tortilu. Bojím se jí sníst k vůli té zeleniny nevím jestli to myjou. Bojím se listeriózy. Vím, že si budete ťukat na hlavu jen chci se zeptat jestli jste si někdo Fast food dal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1832
12.7.20 13:15

Ach ty internetové matky, dej si to, na co máš chuť a když jsem měla chuť na hamburger, dala jsem si třeba tři a jak nám bylo dobře, pokud se bojíš, udělej si jí doma sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4408
12.7.20 13:16

:roll: :roll: :roll: ne dávají do ní zeleninu i s blátem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
12.7.20 13:17

Jako já jsem byla teda hysterka v těhotenství, ale tohle už je moc i na mě. To si jako celý těhotenství nebyla v restauraci a neměla si zeleninu nebo co? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12889
12.7.20 13:20
@Anonymní píše:
Zdravím. Prosím chci se zeptat jsem ve 35tt a mám šílenou ale šílenou chuť na tortilu. Bojím se jí sníst k vůli té zeleniny nevím jestli to myjou. Bojím se listeriózy. Vím, že si budete ťukat na hlavu jen chci se zeptat jestli jste si někdo Fast food dal.
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11148
12.7.20 13:22
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
12.7.20 13:22

:mrgreen: :mrgreen: to by me nenapadlo… ja se vyhybam jen tataraku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 13:23
@Tyna15 píše:
Jako já jsem byla teda hysterka v těhotenství, ale tohle už je moc i na mě. To si jako celý těhotenství nebyla v restauraci a neměla si zeleninu nebo co? :zed:

Ne nebyla jsem za celou dobu v těhotenství v žádné restauraci. Nedala jsem si hamburger a vůbec nic z fastfoodu. Nejím nakrájené salámy. Nejím nivu ani hermelín. Ani uzené ryby. Zeleninu jim jen tu kterou si umyju sama.

To jen kdyby vás zajímalo jak moc velká histerka jsem :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
8626
12.7.20 13:24
@Anonymní píše:
Ne nebyla jsem za celou dobu v těhotenství v žádné restauraci. Nedala jsem si hamburger a vůbec nic z fastfoodu. Nejím nakrájené salámy. Nejím nivu ani hermelín. Ani uzené ryby. Zeleninu jim jen tu kterou si umyju sama.To jen kdyby vás zajímalo jak moc velká histerka jsem :slight_smile:

No potěš, až porodíš :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22223
12.7.20 13:25
@Anonymní píše:
Zdravím. Prosím chci se zeptat jsem ve 35tt a mám šílenou ale šílenou chuť na tortilu. Bojím se jí sníst k vůli té zeleniny nevím jestli to myjou. Bojím se listeriózy. Vím, že si budete ťukat na hlavu jen chci se zeptat jestli jste si někdo Fast food dal.

A to si tu tortilu chceš dat od nějakých bezdaku z ulice? Protože jinak nechápu, proč se bojis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12889
12.7.20 13:26
@Anonymní píše:
Ne nebyla jsem za celou dobu v těhotenství v žádné restauraci. Nedala jsem si hamburger a vůbec nic z fastfoodu. Nejím nakrájené salámy. Nejím nivu ani hermelín. Ani uzené ryby. Zeleninu jim jen tu kterou si umyju sama.To jen kdyby vás zajímalo jak moc velká histerka jsem :slight_smile:

Když už tak hysterka.
A opravdu je to ujetý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
12.7.20 13:27
@cilly píše:
A to si tu tortilu chceš dat od nějakých bezdaku z ulice? Protože jinak nechápu, proč se bojis.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5071

Tak si ji udělej doma ne?

Jinak já jedla všechno, vůbec by ně nanapadlo si nedat tortilu, jedla jsem i nivu a hermelín a dokonce vlašák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@cilly píše:
A to si tu tortilu chceš dat od nějakých bezdaku z ulice? Protože jinak nechápu, proč se bojis.

Zeleniny - listerióza ( špatně umytá )

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 13:28
@lachtanice86 píše:
Když už tak hysterka.
A opravdu je to ujetý

Dobře - zapamatuji si to

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek