Pozitivní tt a růžový výtok

Anonymní
12.7.20 10:26

Pozitivní tt a růžový výtok

Dobrý den.
Budu vděčná za vaše názory. Poslední MS jsem měla 10.6. Většinou po 31 dnech. Ve čtvrtek a pátek jsem měla bolesti břicha, silnější než při MS, ale ta nedorazila. Včera jsem si udělala test a byl pozitivní. Večer když jsem šla na záchod, tak na papíře růžový, ale opravdu malinko. Bolelo mě bricho a v kříži, to za chvíli odeznelo. Dnes ráno opět jen na záchodě a bolelo me hrozne břicho. Teď už mě poboliva trochu.
Mám obavy. Měli jste to podobně některá z vás? A jak to dopadlo. Nebolí mě prsa ani jiné příznaky nemám.
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12869
12.7.20 10:31
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Budu vděčná za vaše názory. Poslední MS jsem měla 10.6. Většinou po 31 dnech. Ve čtvrtek a pátek jsem měla bolesti břicha, silnější než při MS, ale ta nedorazila. Včera jsem si udělala test a byl pozitivní. Večer když jsem šla na záchod, tak na papíře růžový, ale opravdu malinko. Bolelo mě bricho a v kříži, to za chvíli odeznelo. Dnes ráno opět jen na záchodě a bolelo me hrozne břicho. Teď už mě poboliva trochu.
Mám obavy. Měli jste to podobně některá z vás? A jak to dopadlo. Nebolí mě prsa ani jiné příznaky nemám.
Děkuji

Ten začátek je bud a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
12.7.20 11:10

Tezko rict :nevim: uvidis jak se to bude vyvyjet, tady ti nikdo presne nerekne zda tehotna jsi nebo to odejde s MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2697
12.7.20 11:35

Já to teď tak měla a jsem uz 22. tydnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4371
12.7.20 11:59

Buď a nebo. To jestli to tak někdo měl a dopadlo to tak nebo tak je informace úplně k ničemu. Musis čekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama