Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj. Chtěla bych se zeptat. Když mám diagnostikováno předčasně Ovarialni selhani, znamena to ze vajíčka jsou už nekvalitní ( nepoužitelná )? děkuji za každou odpověď a přeju hezky večer
Znamená to hlavně, že se vajíčka už neuvolňují z vaječníku…prostě předčasná menopauza. Pokud se přesto nějaké vajíčko ještě uvolní, tak to vliv na kvalitu vajíčka mít nemusí.