Ovulace

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5

Reklama

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 13.07.17 11:43

@andelka83 naposledy byl sex,10.7. v pondělí a 11.7.v uterý..tak nevím tedka už je na testu slabší.

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 13.07.17 11:44

@andelka83

Inka85
Kecalka 383 příspěvků 13.07.17 11:46

Testuji první měsíc. Tak pořádně nevím.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 13.07.17 23:03

@Inka85 jestli byla ovulace dneska, tak sex v úterý by mohl stačit, a pojistit to zítra.
Měřit k tomu bt nechceš? Že bys věděla kdy byla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.17 19:54

Ahojky, prosím o radu. Mám pravidelný menst. cyklus 28-29 dní, tudíž bych měla cca 14 den ovulovat. Dnes mám mít dle menst. kalendáře ovulaci, dělala jsem si ov. testy včera i dnes, a druhá čárka je jenom slaboučká, tudíž ovulaci neprobíhá. Asi 11 a 12 den jsem měla výtok, čirý a táhlý. Myslíte, že bych ovulovat mohla, ale testy mi ji nezjistí? Nebo můžu ovulovat i později? Od příští menstruace bych měla užívat clostyllbegyt, tak jsem zvědavá. Máme problém jak u mě - málo progesteronu, tak i u přítele - pomalé speriem :(

andelka83
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 14.07.17 23:11

Měla bys mít ovulaci mezi 12-18 dc. Chtělo by to měřit bt, abys věděla. Možná kvůli nedostatku progesteronu k ovulaci nedochází nebo ne vždy, nebo později.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.17 17:03

Ok, děkuji za info. Zkusím měřit…A máte zkušenost s clostyllbegytem? Zajímá mě, jak kdo ho užíval. Mě doktor řekl, ať začnu 3.den menzes, ale v příbalovém letáku píšou 5.den…

monovera
Kecalka 476 příspěvků 10.08.18 12:30
Byla ovulace?

Dobrý den, najde se tu nějaká dobrá duše která by mi poradila jestli a kdy byla ovulace .? Měřila jsem teplotu pozdě nemám tam moc teplot tak nevím jestli půjde něco s toho vyčíst.Mockrat děkuji ????

Marketinek
Povídálka 13 příspěvků 17.08.18 07:27

Zdravím,mám dotaz.Delší dobu se snažíme o druhé dítko.Ovulaci mám teď od 14.8. do 18.8. Od 14.8. do 15.8.proběhl sex každý den 16.8. tudíž včera nic nebylo.A když budem pokračovat dnes 17.8. a i 18.8.večer je pořád šance že by se mohlo zadařit?Mám pocity,že ten plodný den netrefíme :) Ovu testy nedělám řidím se svým tělem páč mé v době ovulace bolí podbříšek.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 17.08.18 08:45

@Marketinek vzhledem k tomu že spermie bez problémů počkají běžně 2-3 dny,tak stačí sex obden,obdva a ty plodné dny trefíte. Nemusíte se trefit přesně do okamžiku ovulace.

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 17.08.18 09:01

Prosím Vàs moc o radu, začala jsem brát různé vitaminy a léky na podporu ovulace a otěhotnění, ale nevím jestli toho neberu moc a nebo jestli to tak brát mužů??? ???? beru gynex a jeřáb ptačí- 3× denně, k tomu drmek,maca,listovku a pupalku :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama