Pád z dětské židličky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 21:19
pád z dětské židličky

Dobrý večer, moje roční dítě dneska sedělo na dětské židličce (plastová z ikea) a stála jsem vedle něj, nějak se zaškobrtnul ani vlastně nevím jak asi když chtěl slézt ze židličky, byla to sekunda, tak mu uklouzla nožička a spadl a uhodil se cca z 30 cm výšky, chvíli plakal a pak jsem si všimla, že má trochu krev u obou nosních direk, ale ta krev byla fakt jenom maličko, ani nevytékala ven z nosu. Žádnou bouli na hlavě nemá, stalo se to odpoledne asi ve 15:00, jediné, co jsem na něm našla je odřenina pod nosánkem, myslím, že tam se praštil. K doktorovi jsme nejeli, myslíte, že už můžu být klidná? Nezvracel, byl usměvavý, normálně si hrál apatycký nebyl, doufám, že jsem nic nezanedbala.

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3439 příspěvků 26.02.19 21:25
@Anonymní píše:
Dobrý večer, moje roční dítě dneska sedělo na dětské židličce (plastová z ikea) a stála jsem vedle něj, nějak se zaškobrtnul ani vlastně nevím jak asi když chtěl slézt ze židličky, byla to sekunda, tak mu uklouzla nožička a spadl a uhodil se cca z 30 cm výšky, chvíli plakal a pak jsem si všimla, že má trochu krev u obou nosních direk, ale ta krev byla fakt jenom maličko, ani nevytékala ven z nosu. Žádnou bouli na hlavě nemá, stalo se to odpoledne asi ve 15:00, jediné, co jsem na něm našla je odřenina pod nosánkem, myslím, že tam se praštil. K doktorovi jsme nejeli, myslíte, že už můžu být klidná? Nezvracel, byl usměvavý, normálně si hrál apatycký nebyl, doufám, že jsem nic nezanedbala.

Prave ma za sebou syn otres mozku,je mu teda uz 11,ale apatickej byl hrozne.Usinal i uprostred vety.Otevreny oci udrzel fakt chvilicku.I hrozne zmatene mluvil.Takze myslim ze kdyz je tvuj syn v pohode,tak to nic nebude.

darekp
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 26.02.19 21:26

Myslim, ze se nemusite bat, pisete asi 30 cm vyska, to je podle me dost nizko :think: jestli se uhodil primo do nosu, tak se neni cemu divit, ze mu trosku tekla krev, ale otresu mozku bych se nebala :nevim:

Janli
Echt Kelišová 8169 příspěvků 26.02.19 21:43

Podívej se na profil uživatelky Pudloslava. Má tam moc dobře popsáno co v takových případech dělat :palec:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9488 příspěvků 26.02.19 21:49

Z 30cm bych to neřešila, když začne chodit a placne sebou tak padá z větší výšky. Jestli je v pohodě, tak mu nic nebude, otřes mozku by se už projevil. Ten nos si odrel, proto trochu krve. Neboj budou horší pády ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 22:01

Já bych tedy pro klid k dr. nebo na pohotovost jela ;-)

Váš příspěvek
Reklama