Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Je logický, že nic nepomáhá, protože to padání opravdu ničím nezastavíš - je to prostě přirozenej proces, maximálně ty vlasy nalepit, to by pomoct mohlo. Takže rada je jednoduchá - ČEKAT. Mně přestaly padat někdy kolem 4,5 měs. malé, teď už mi zas houstnou, šíleně podrůstají.
Mně nepomohlo nic, musela jsem čekat. Přestalo to asi po půl až 3/4 roce.
Ahoj, jsem na tom stejně.. cca 3 měsíce po porodu mi začaly padat a padají pořád (malé je 5,5 M). Při kojení je to běžné, budeš muset vydržet… max. si dojdi k dr. na krev, zda to není problém se štítnou žlázou, ale jinak to ke kojení bohužel patří a nezbývá než vydržet, časem to přejde… prý
![]()
Mně pomohlo ostříhání. Nechala jsem si vlasy tak o 5 cm zkrátit a zafungovalo jak zázrak.
Já právě nekojím :-/ mlíko se mi nerozjelo. Tak to jste mě holky nepotěšily
tak mi prostě nezbývá nic jinýho než čekat :-/ i tak moc děkuji ![]()
Taky mi strašně padají vlasy ale četla jsem že je to normální
.Tak se s tím snažím žít hlídám aby Nikolka na sobě neměla vlasy a tak. A můžu jen doufat že mi na té hlavě něco zůstane ![]()
Příspěvek upraven 06.01.14 v 10:48
To já měla krásný vlasy do půli zad a tak moc mi padaly, že jsem musela jít na mikádo..kadeřník mi řekl, že když se vlasy zkrátí, tak se rychleji zregenerují..tak za měsíc padat přestaly a začali krásně podrůstat, takže už si je zase nechávám dorůst…
Pri precteni nadpisu me napadl biosil
ten uz jsi zkousela…tak pockat, az se telo da zase do normalu a vsechno se snad upravi. Ja jsem mela v tehotenstvi krasne pevne nehty a ted od porodu je to hruza ![]()
To já vím, že je to normální, ale že padají až tak moc, to jsem netušila
po jednou učesání plnej kartáč vlasů, ze se mi ani do ruky nevejde ten chuchvalec :-/ snažím se je nosit v gumičce, ale to stejně nepomáhá! Jsou všude
Nepomohlo mi ani ostříhání, tak snad se to už brzy srovná ![]()
Myslím, že nepomůže nic. Vlasy mi začaly padat asi půl roku po porodu, trvalo to tak 2 - 3 měsíce, hodně mi prořídly, pak se to zastavilo a začaly růst nové. Když se mi to stalo poprvé, dělala jsem vše možné, stříhání, vodičky, mastičky, tabletky,… Když podruhé, nedělala jsem nic. Průběh byl překvapivě stejný. Proto jsem přesvědčená o tom, že se s tím nedá dělat nic, chce to jen trpělivost, prostě vydržet, ono se to srovná samo.
@DominikaP Mě taky hodně padaly a že je mám hodně husté… Udělalay se mi až i lisinky, co jsem musela zakrývat. Ted už mám krásný odrosty, krátké chmýříčko
Ale ouha? Šedivé jak babka strá
No co, pomalu se připravuju na doživotní barvení ![]()
@DominikaP nic nepomuze, a pockej az ti za ne prcek zacne brat, si obcas rikam ze budu za chvili plesata ![]()
Mně začaly vlasy padat tři týdny po porodu a byly fakt všude. Ale v těhotenství mi nevypadl snad ani jeden, jaké já jsem měla háááro
! No a po porodu padaly prostě ty, co nevypadly během těhotenství. Takž ve finále, jak se padání zastavilo, jsem měla zase ty svoje předtěhotenské vlasy. Takže, zakladatelko, vydrž, ono to přejde. A neboj, plešatá nebudeš
.
Padaly mi po trsech, ale začaly mi padat až tak třetí měsíc po porodu. Bylo to šílený. Teď už mi nepadají skoro vůbec, takže pomůže opravdu jen čas. Neboj, nebudeš plešatá, já se taky bála a dobrý. ![]()
Ahoj ženy, mam dotaz, už mám cca 3 měsíce po porodu a stále mi silně padají vlasy, mam je všude jen né na hlavě!!! Už mě to dosti obtěžuje. Zkusila jsem biosil, panthenol, různé masky na vlasy, prostě už hodně věcí a vůbec nic nepomáhá! Prosím poraďte mi! Nerada bych byla plešatá
děkuji 