Pálení očí u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genovesa
Extra třída :D 11322 příspěvků 07.06.19 12:17
Pálení očí u dítěte

Ahoj, dcerka dnes ráno vstala, vše v pohodě, ale během dopoledne si začala stěžovat na pálení očí. Nemá je zarudlé ani neslzí, bez hnisu, co to může být?

Reakce:
Anna85
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 07.06.19 12:19
@Genovesa píše:
Ahoj, dcerka dnes ráno vstala, vše v pohodě, ale během dopoledne si začala stěžovat na pálení očí. Nemá je zarudlé ani neslzí, bez hnisu, co to může být?

Alergie? Syn si drbal oci cely kveten.

Genovesa
Extra třída :D 11322 příspěvků 07.06.19 12:22

@Anna85 Žádnou potvrzenou nemá, ale taky mě to napadlo. Začlo to u sestry, která má doma psa. Ale byla tam i dřív a nic.

Anna85
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 07.06.19 12:26
@Genovesa píše:
@Anna85 Žádnou potvrzenou nemá, ale taky mě to napadlo. Začlo to u sestry, která má doma psa. Ale byla tam i dřív a nic.

To syn taky zatim nema. Pujdeme na testy az na podzim. Ale zkusila jsem koupit fenistil kapky a videla jsem ulevu.
A taky to na nej prislo z niceho nic letos, budou mu tri roky.

DeeDee.518
Kecalka 304 příspěvků 07.06.19 12:45

Suchý vzduch. U dětí (i dospělých) běžná reakce na to, pokud klesne vlhkost vzduchu pod 40 %. Další příznaky jsou pálení a sucho v krku, ucpaný nos bez smrkání, suché rty atd. Je to daleko pravděpodobnější příčina než náhlá alergie.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9615 příspěvků 07.06.19 12:46
@Genovesa píše:
Ahoj, dcerka dnes ráno vstala, vše v pohodě, ale během dopoledne si začala stěžovat na pálení očí. Nemá je zarudlé ani neslzí, bez hnisu, co to může být?

Ahoj,

muže to být budto začínající zánět spojivek, nebo alergie (vše kvete) a nebo si třeba něco „jen“ zanesla do očí :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11322 příspěvků 07.06.19 12:59

Děkuju holky za rady, pustím na noc zvlhčovač. Tězko říct, kapla jsem okuflash a prý už oči nepálí.

Pocahonta
Kecalka 461 příspěvků 07.06.19 18:19

Může to být od alergie, ale dětem takto začínal zánět spojivek. Udělala si dobře, že si kápla Ocuflash, nedám na něj dopustit. Kapej klidně 5× denně.

Váš příspěvek
Reklama