Pálení v pochvě

12681
16.12.09 17:15

pálení v pochvě

mám dotaz ohledně pálení v pochvě, je to asi 4 dny nezhoršuje se to ale ani nelepší, nutí mě to chodit víc na wc, výtok mám hustej a bílej jako krém, ale nesjou to hrudky,mám mírný tlak v podbřišku ale nejsou to křeče, uvědomuji si to jen kdy jsem v klidu a zaměřím se na to. tak nevím, mám strach aby nešlo o nějaký kvasinky, minulý měsíc jsem brala atb a tento měsíc beru duphaston, snažíme se o mimčo, menzes má přijít za 5 dnů. čím to zahnat aby jsem hned neletěla k dr.? chodím se často sprchovat jen čistou vodou, předtím jsem užívala intimní gel. co tipujete že to bude?děkuji za reakce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
16.12.09 17:25

Ahoj, neboj se nic vážnýho to určo nebude, vypadá to spíš na kvasinky.Taky jsem to kolkrát měla a stačí když si skočíš do lékárny pro výplach nebo nějaký vaginální tabletky na tyto problémy- Canesten čípky jsou dobrý nebo rosalgin, prodávají i výplach. Zkus zeptat,rádi ti poradí.Tak ať to dopadne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9351
16.12.09 17:35

Já bych zkusila ten výplach rosalgin a nebo se dají koupit i lactobacily na zavádění, to mi teď po atb doporučili v lékárně a na gyndě souhlasili :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9868
16.12.09 18:22

Doporučuji vaginální bobule Candibene - na kvasinky výborně zabírají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
16.12.09 21:12

tak to jsem ráda, že se to dá vyléčit i bez doktora, nerada by jsem tam zase letěla, letos jsem tam byla x krát, radši ani nepovím kolikrát :oops: holt když se to sere tak se to sere :roll: a doktor je od toho aby léčil tak co :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
16.12.09 23:06

Mám to samý už podruhý. Brala jsem teď 3× ATB a prostě se to projevilo. Mám taky nějaký bobulky, je fakt, že to pomáhá hodně a rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
17.12.09 07:25

tak mám pocit jestli do toho nemám zánět močáku, chodím tak po 10 minutách, vždy jen trochu, nemám nějaký velký bolesti, ale tlak a pálení v močovým měchýři a v pochvě, asi budu muset k dr, jestli mi na to něco dá. nebo se to dá zahnat doma nějakým urinalem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3910
28.12.09 17:48

T

Příspěvek upraven 12.12.11 v 16:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12681
28.12.09 19:42

jo to budou ty kvasinky, máš je opravdu po antibiotikách na močák, po jakýchkoliv antibiotikách se v tý pochvě udělá blbý prostředí a rozjede se často kvasinkovej hajzl :zed: doporučují při atb užívat preventivně pevaryl na kvasinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.12 11:41

Ahojky chci se taky zeptat co jsem přišla z nemocnice po ANTB,no a co jdu na záchod tak mě to sttrašně štípe …i na povrchu nemůžu se ani utřít chodím často do sprchy a nic tak nevím ..:)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.12 11:43

jo a ještě jsme se včera pokoušeli s partnerem o pohl.styk a tak to štípalo že jsem málem vletěla do stropu ://

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.14 21:55

Prosim poradte treti den me páli v pochve pri styku, jinak ne, nemohu se ani utrit umyt jak to boli ale kazdym dnem ocekavam MS je velka pravdepodobnost ze potize po MS zmizi?

• Citovat
  • Nahlásit
2806
17.8.14 22:01

Je to možné, že zmizí. Před MS je obecně pochva méně zvlhčená. Zkus lubrikant, nebo sex - půst. Pokud byl sex 3× po sobě, může jít i o podráždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
17.8.14 22:38

A nebo to může být i lubrikantem, mě třeba vadí ty parfemované, můžu se z toho zbláznit. A nebo kvasinky? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.8.14 00:25

Pokud máte sex častěji, může dojít k drobným poraněním v pochvě a pak se více množí bakterie a kvasinky, a i je sliznice ztenčená a podrážděná, doporučovala bych sex. půst, jak již bylo zmíněno, možno pro úlevu namazat protimyk. mastí (volně prodejnou v lékárně), pokud by se po ní příznaky zhoršily tak by mohlo jít o zánět, nebo pokud by neodezněli ani po MS, tipovala bych to na kvasinky, nebo jiný zánět a navštívit raději lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat