Rozdíl v měření BT?Dva různé teploměry

Anonymní
6.12.09 11:12

Rozdíl v měření BT?Dva různé teploměry

Mám doma 2 teploměry,jeden je nový a ten druhý starý 8 let,je možné,že u toho staršího teplota neukazuje se správně kvůli slabé baterce,tento cyklus měřím dvěma teploměrama a na každý si vedu jiný menstruační kelendář.Měla bych mít někdy ovulku,jde vyčíst z těchto dvou grafů?U prvního graf je nový teloměr a druhého starý teploměr.Zkoušela jste to z vás,některá,máte s tím zkušenosti?Soňa

http://www.womenzone.cz/…regraph.ashx?…

http://www.womenzone.cz/…regraph.ashx?…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5165
6.12.09 11:15

U obou to vychazi na 3.12. ja bych merila jen jednim,nevim proc se zatezovat 2 teplomery :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.09 11:24

Dano měřím oběma,protože se mi můj starý nezdál,měřím s ním už půl roku a teploty jsou dost vysoké,s tímto novým jsou teploty nízké,takže tento cyklus zkouším měřit oběma,ať vím,kterým začnu měřit příští cyklus.Ty si myslíš,že už byla ovulka,to to snad ne,nikdy jsem ji tak brzo neměla a taky mě pořád ještě bolí břicho,to přestane až po ovulce,takže si myslím,že ještě nebyla.Jen cítím,že se blíží.Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
vím
6.12.09 11:53

podle prvního grafu ovulace ještě nebyla,podle druhého grafu byla 3.12.

• Nahlásit
  • Citovat
vím
6.12.09 12:08

kolikátý den cyklu si? A máš MS pravidelnou a po kolika dnech? Jeden teploměr bude asi špatný.Měříš teplotu na obou hned po sobě? To je otázek,vid?

• Nahlásit
  • Citovat
6.12.09 12:31

Ahoj Soňo,
asi bych měřila tím novým teploměrem a nezatěžovala se dvěma. Ale jdou koupit ovulační proužky, je to jako těhotenský test, s tím že zjistíš kdy přesně nastane ovulace. Můžeš to taky vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9195
6.12.09 14:08

Nějak to nechápu, ty první dny jsou MS, nebo jsi tam vůbec neměřila?
Jinak bych starý teploměr odložila a měřila jen jedním, nejlepší je na to ale starý rtuťový (nebo lihový, ale s tím nemám zkušenost a navíc asi začne hned klesat), digitálnímu bych tolik nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35402
6.12.09 17:16

je to prece jedno, dulezite jsou relativni rozdily teplot, ne absolutni hodnota. muzes klidne merit obema, jen to da vic prace, ale krivka by mela mit stejny prubeh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.12.09 18:45

Vím- no asi jsem nemohla mít dvě ovulace,musela už být,nebo ještě nebyla.Myslím si,že nebyla,dnes jsem měla ovulační test slabě pozitivní,takže ovulka přijde do pátku.MS mám pravidelnou,ovulka přichází na den stejně a to 13 den,cyklus mám 28 dní.Telotu u obou teploměrů jsem zkusila měřit hned po sobě.Je fakt,že tahle noc byla divoká,syn mi prozvracel celou noc,takže je to asi trošku zkreslené,ale s tím novým je teplota pořád stejná,ale u starého mi hopla až na 36,9.
Vlastičko-ovulační testy používám,ale i měřím teplotu,kvůli Duphastonu,který si beru den po ovulce a tak měřím celý měsíc,nedělá mi to problémy.
Pudoslavo a jsou ty křivky stejné? :roll: Mně se teda nezdá,kdyby byly tak bych se vás tady neptala a neřešila to,ale každý teploměr ukazuje něco jiného,křivky jsou jak od dvou různých žen.Snažíme se o miminko a nechceme ovulku propásnout,proto mi to vrtá hlavou dvě různé křivky.
Soňa

• Nahlásit
  • Citovat
vím
6.12.09 19:45

tenhle cyklus bych doměřila oběma a uvidíš,že se ukáže,kterému teploměru máš věřit,pokud nebudeš těhu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
vím
6.12.09 19:46

zapoměla jsem dodat,že pak už bych měřila jen tím jedním

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.12.09 20:40

Vím-jo to zní rozumně,ještě zkusím koupit baterku,jestli to nevyjde,tak dám novou,na starý jsem zvyklá,vždyť díky němu jsem 3× otěhotněla,2 děti se z toho podařilo :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
vím
6.12.09 20:46

jj,jeden měří určitě špatně,proto je mezi těmi křivkami takový rozdíl,ale to se vyřeší :lol: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.12.09 09:13

Tak jsem zkoušla vyměnit v obou teloměrech baterky a co jsem nezjistila,není to baterkou,ale teploměrem a jelikož je ten starý kvalitní,používala jsem ho jako sestra v práci,tak i s novou baterií ukázal hodnotu úplně stejnou,tak to jsem ráda,dala jsem si do něj novou baterii a funguje pořád stejně dobře.
Takže je rozdíl mezi teploměrama a ne vybití baterie,to jen tak,díky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
6178
7.12.09 09:15

**má se měřit vždy stejným teploměrem ** každý teploměr měří trošku jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie