Pálivé jídlo v těhotenství - vaše názory

160
17.7.15 17:39

Pálivé jídlo v těhotenství vaše názory

Ahoj holky :hug:
Vím, že pálivé by se nemělo ke konci těhotenství, že to může vyvolat porod. Já jsem ale na začátku, ted ukončuji 3 měsíc. Dneska jsem si udělala fakt pikantní guláš a zvesela jsem ho do sebe ládovala než přišla kamarádka, že prostě pikantní se v těhu nemůže.. ale nedokázala mi vysvětlit proč.. Tak by mě zajímaly vaše názory.. Jíte pálivé v těhotenství? A čemu to vlastně vadí? Žádná nemoc nehrozí např salmonela a tak tak já fakt nevím :nevim: Budu ráda za každou odpověd a hezký zbytek dne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Thesis
17.7.15 17:42

Miluju pikantní jídla, jedla jsem je až do porodu…

• Nahlásit
  • Citovat
18621
17.7.15 17:42

@Lucuna Riziko pálení zahy či jiných zazivacich problemu (memu zlucniku by to asi fakt nesedlo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2726
17.7.15 17:44

Já teda v prvním trimestru měla neustále chuť na houbový guláš a ten mám ráda jedině pálivý. A nic se nestalo. Ale jestli je v tom jen pověra, nebo to má nějaký lékařsky potvrzený důvod, to fakt netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47593
17.7.15 17:47

@Lucuna asi že tě může být špatně :lol:. Já měla pálivé chilli ve 34tt, druhý den porod ale ne kvůli chilli ale do hodiny co jsme to snědla malá tančila, to bylo šílené takový pohyb :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
17.7.15 17:49

@Lucuna Prosím tě, jez všechno, na co máš chut ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5610
17.7.15 17:50

Jedla jsem pořád a s chutí, miluju ostrý jídla.

Nemělo by se to ale přehánět, jakože by nemělo byt moc pálivý, protože prohřívá a překrvuje. Tím by mohly začít stahy dělohy a potrat nebo porod. PRÝ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18621
17.7.15 17:52

@Markéta80 Me s prvním stačily kulicky z Ikei, po nich taky pěkný toco. A grilovaci klobasky z Lidlu mi nejdřív podražily zlucnik a pak jsem myslela, ze se mi to dítě z toho břicha p rokopne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
17.7.15 17:55

Máš na to chuť tak to jez :) Bych si hlavu tím nedělala, že je něco zakázané, plno věcí je v těhotenství zakázených jako třeba kouření a stejně plno matek kouří. Což je nezodpovědné, ale pálivých jídel bych se nebála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2354
17.7.15 17:56

Já jedla pálivý jídlo celý těhotenství, když jsem měla chuť. Moc se to nedoporučuje kvůli pálení žáhy a kvůli překrvení (pánve). Myslím, že ale aby došlo k významnému překrvení svalů a následně stahům dělohy, musela bys valit chilli od rána do večera. Pochybuju že např. Thajky se nějak dietně omezují v tomhle směru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
17.7.15 17:59

Pri prvnim tehotenstvu jsem byla posedla feferonkovym salatem z lahudek, cpala jsem se jim denne :) Na synovi to zadne stopy nezanechalo, snad jen, ze sam ma docela rad pikantnejsi jidla, pomazanku z cesneku atd… Ted pri druhem je to dost podobny, cim palivejsi, tim lepsi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47593
17.7.15 18:09

@Svistice :mrgreen: :mrgreen: já si dala chilli s tim že si zajedu pro svůj klid na ko a řeknu že moc necítim pohyby, což pak už nešlo když tam skákala jak blázen tak jsem šla až další den :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
17.7.15 18:11

Ty jo holky, takových příspěvků za takovou chvilku :) Tak vám děkuji za názory.. Já se právě neomezuju v jídle.. a o tom pálivim jsme věděla jen na konci že se říká, že když chce už ženská porodit at jí chilli :) Tak mě jen zajímalo proč nějaké ženské kvuli tomu vyšilují a právě i takhle na začátku… Ten guláš sice palil dost, ale ne zase tak abych ho musela zapíjet mlékem :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.7.15 18:12

Taky jsem jedla cele tehotenstvi palive, a to myslim fakt indicky, thajsky :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
17.7.15 18:14
@Lucuna píše:
Ty jo holky, takových příspěvků za takovou chvilku :) Tak vám děkuji za názory.. Já se právě neomezuju v jídle.. a o tom pálivim jsme věděla jen na konci že se říká, že když chce už ženská porodit at jí chilli :) Tak mě jen zajímalo proč nějaké ženské kvuli tomu vyšilují a právě i takhle na začátku… Ten guláš sice palil dost, ale ne zase tak abych ho musela zapíjet mlékem :lol: :lol:

Vis, lidi resi kolikrat naproste kravoviny: proste jez a delej na co mas chut, co ti nedela problem. Hotovo. Opravdu tak lidi degenerujou a nedaji na svuj selsky rozum? Myslim, ze ano! A plno lidi nezna svoje telo, nevnima svoje telo, nevi co se deje a jeste maji v hlave vypatlano:-DDDD

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama