Paní na úklid - stydím se

Anonymní
30.11.20 06:53

Paní na úklid - stydím se

Zdravím,
bydlím ve 2+1 v paneláku a mám tu hrozný nepořádek. Vznikl především tak, že jsem několik měsíců byla na neschopence kvůli bipolární poruše a nebyla schopna fungovat. Teď nastupuji opět do práce, ale sílu na úklid jsem stále nenašla a hlavně je to věc, která mě neuvěřitelně stresuje (myslím ten binec).
Uvažuji, že si objednám jednorázově paní na úklid.
Má otázka zní: je velký trapas, když potřebují uklidit i skříně, kuchyň… prostě vše. Vypadá to tady jako po výbuchu :,( :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18361
30.11.20 07:05

Není to ostuda, tak té paní řekni, že jsi byla vážně nemocná - nemusíš specifikovat, co ti bylo - paní za to dostane peníze, tak ti to nemusí být trapné - kdybys měla naklizeno, tak by si nevydělala - ber to tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
30.11.20 07:05

Ja myslim ze uplne v pohode! Urcite to udelej. Bude ti lip. Na pocity pani se vykasli. Zrejme ji uvidis jen jednou za zivot, a kdyz si neobjednas sousedku tak myslim ze ji to bude dost jedno :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
30.11.20 07:09

Ta pani na uklid uz urcite videla mnohem horsi veci nez je tvuj byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29489
30.11.20 07:13

Jestli bydlíš v Brně, tak ti jednu pošlu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:14

Já vím, ale je mi to prostě trapné a stydno. Oblečení jsem vždy jen vyprala, už jsem nebyla schopna ho složit a uklidit do skříně, takže ložnice je jedno velké skladiště :(
A když jsem koukala na stránky, většinou tam mají paní na úklid podle místa bydliště, tak se právě obávám, aby nepřišel někdo známý.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
@berry4 píše:
Jestli bydlíš v Brně, tak ti jednu pošlu :*

Bohužel, střední Čechy.

• Citovat
  • Nahlásit
29160

A někoho jako kamarádku nemáš? Mně by vadilo, že se někdo cizí přehrabuje v mých věcech. Nebráním se čistění koberců, ale aby mi někdo pigloval kuchyň, to bych nechtěla. Opravdu to nezvládneš sama? Vždyť to pak budeš muset nějak udržovat stejně.

Příspěvek upraven 30.11.20 v 07:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
30.11.20 07:15

Ne každá bude takovou speciální prací dělat jako rovnat skříně, musíš to u poptávky napsat. Jinak myslím ok, ale na jednorázový úklid to nevidím, to nedá za den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
30.11.20 07:16
@Russet píše:
A někoho jako kamarádku nemáš? Mně by vadilo, že se někdo cizí přehrabuje v mých věcech. Nebráním se čistění koberců, ale aby mi někdo pigloval kuchyň, to bych nechtěla. Opravdu to nezvládneš sama? Vždyť to pak budeš muset nějak udržovat stejně.Příspěvek upraven 30.11.20 v 07:15

Tobě by vadilo, jiným nevadí :roll: na to se neptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
30.11.20 07:18
@pikola píše:
Tobě by vadilo, jiným nevadí :roll: na to se neptala.

Z dotazu jsem pochopila, že by jí to vadilo, stydí se o to říct. Jinak by se neptala epipi a dávno by nějakou uklizečku sehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:20

@Russet
Ano, to je další věc, že je mi nepříjemné, aby by mi někdo cizí sahal na moje osobní věci.
Kamarádka má dokonce úklidovou firmu, ale v umřela bych hanbou, kdyby viděla, jak to teď u mě vypadá.
Vím, že to budu muset udržovat, ale tak to bylo vždy, ale pokud není relaps, funguju.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 07:22

@pikola
Právě, ty skříně mě děsí nejvíc a je mi jasné, že to asi není standard.
Jinak si myslím, že za den se to zvládnout dá…

• Citovat
  • Nahlásit
1454
30.11.20 07:22
@Anonymní píše:
Uvažuji, že si objednám jednorázově paní na úklid.
Má otázka zní:je velký trapas, když potřebují uklidit i skříně, kuchyň… prostě vše. Vypadá to tady jako po výbuchu :,( :oops:

Když se tím paní živí, tak to není trapas, ale zakázka. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4003
30.11.20 07:25

Kdyby sis objednala dejme tomu elektrikáře, aby ti v bytě předělal rozvody, taly by ses styděla, že máš ve zdech staré dráty? Nebo když si objednáš pizzu z rozvozu, stydíš se, že sis neuvařila sama? U kadeřnice se stydíš, že ses neostříhala a nenabarvila sama? Paní na úklid je služba jako každá jiná. Tak to tak ber. Potřebuješ doma udělat nějakpu práci, na kterou sama nestačíš nebo ji dělat nechceš, tak si někoho zaplatíš. Ona tě nepřijde hodnotit, jak zvládáš nebo nezvládáš. Nepřijde na návštěvu, ale pracovat.
Doporučuju rovnou do poptávky bodově vypsat, co všechno bys chtěla udělat, ať může paní odhadnout čas, který to zabere, a cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat