Paní na úklid Uherské Hradište (okolí)

242
3.11.20 16:52

Paní na úklid Uherské Hradiště (okolí)

Ahojte, snažím se na uherskohradištsku najít paní na úklid, ale není to tak snadné, jak jsem předpokládala. Maminky z UH, věděly byste o někom, případně kde hledat? Nebo kdyby tady byla nějaká mamina, která si touto formou přivydělává, ráda umožním brigádu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
119
3.11.20 17:00

Ahoj, snažím se o to stejné :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
3.11.20 17:11

@racooon ahoj :mrgreen: zkus tu rozepsat, co potrebuješ ;)

Denně? Kolik hodin? CO se očekává?

Já bych klidně šla :D, ale až od ledna a dopoledne. To budu mít SNAD klučíly ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
3.11.20 17:17

@Liška2014 kopíruju ze svého inzerátu :mrgreen:

Rodinný dům, cca 150m (předsíň, obývací pokoj, kuchyň, dvě koupelny, ložnice, chodba, pokoj pro hosty a dětský pokoj). Potřebovali bychom standardní úklid dvakrát do měsíce - utřít prach, otřít plochy v kuchyni, vysát normálním vysavačem, vytřít parním mopem, umýt koupelny a záchody. Na většině ploch jsou plovoučky, v jedné místnosti koberec. Pravidelný úklid na cca 4-5 hodin. Plochy nejsou zaskládány, nejsme příznivci dekorací. Hledáme spolehlivou paní, která umí uklízet rychle a efektivně, a všímá si i detailů, jako je prach na žebřinovém topení či špína z vnější strany umyvadla. Podolí u Uherského Hradiště. Na ceně se zajisté dohodneme :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
3.11.20 18:06

@racooon :lol: tak práce je snad zvladatelná pro většinu mamin, ALE popravdě, to by mi situaci neřesilo.

Pro mě je tak něco typu 3 x týdně 3 hodiny a nejlépe bez dojíždění.

Takovéto,,nárazovky,, se asi hledají hůř. Navíc v době covidové.

Zkrátka, dík za nabídku ale můj temperament a potřebu to neřeší.
Musím po 5 ti letech vypadnout mezi lidi.

Ale určo se někdo najde ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat