Panická úzkostná porucha + tetánie.

6.6.17 20:38

Panická úzkostná porucha + tetánie.

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vás trpí panickou úzkostnou poruchou, nebo latentní tetánii? Já mám bohužel obojí a je to pro mě dost těžké, napadlo mě, že by mi mohlo pomoct si o tom popsat s někým, kdo tím taky trpí. Budu ráda za vaše odpovědi. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mallisa
6.6.17 21:09

Ahoj, já se potýkám jen s panickou poruchou. Ale kdyby sis chtěla popovídat, klidně napiš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
4669
6.6.17 21:23
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 21:51

Snad něco povzbudivého pro tebe - měla jsem a už jsem (téměř zcela) v pořádku :dance:. Takže neboj, i když je ti možná mizerně, není to definitivní!

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.17 22:01

Tak to jsi mě docela uklidnila, je mi z toho všeho každý den špatně, jsem pořád smutná a chci být taková jako dřív. :( Bylo mi řečeno, že to prý bez AD nezvládnu, ale já se bojím je začít brát. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
6.6.17 22:07

Ahoj, zkusenost mam od blizkeho clena rodiny. bez AD to opravdu neslo. neni se ceho bat, muze se stat ze ti nesednou, tak vyzkousis jine. ty prasky hlavne nabihaji 6-8 tydnu, ve kterych se ten stam muze i horsit. je to nekonecne. je teda treba hodne pracovat i s psychologem a pripadne s podpurnou skupinou. drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 22:11

No, nejhorší je na tom ta bezmoc, je šílené, že mám snad každý den bolesti a stavy, pořád si myslím, že jsem smrtelně nemocná a nevěřím, když mi někdo řekne, že je to „jen“ psychické. :,( Nemůže mi to AD zhoršit nějak úplně? Že třeba nebudu schopná už vůbec fungovat? Z toho mám strach, no, že na tom budu ještě o dost hůře. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 22:16
@Minnie14 píše:
No, nejhorší je na tom ta bezmoc, je šílené, že mám snad každý den bolesti a stavy, pořád si myslím, že jsem smrtelně nemocná a nevěřím, když mi někdo řekne, že je to „jen“ psychické. :,( Nemůže mi to AD zhoršit nějak úplně? Že třeba nebudu schopná už vůbec fungovat? Z toho mám strach, no, že na tom budu ještě o dost hůře. :(

Mám to samé.. dostala jsem AD - sice jsem je začala brát, ale po navýšení dávky /dle instrukcí doktorky/ mi bylo tak zle že jsem je po týdnu přestala brát. Bylo mi nezkutečně zle, doma dvouleťáka na krku, starší ve škole.. musela jsem fungovat. To se nedalo :think: K Dr jdu az za měsíc tak uvidím co mi na to řekne.. beru alespon nějaké silnně magnesium co mi napsala - je jen na předpis a pak jsem si našla nějakou algria /či tak podobně/ lék na „lepší náladu“ Zlepšilo se to u mě.. tak uvidím jestli se to vrátí v plné intenzitě.. to už bych do AD šla.. ale budu chtít jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.6.17 22:16

@Minnie14 a jaké míváš bolesti??

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.17 22:20
@Anonymní píše:
Mám to samé.. dostala jsem AD - sice jsem je začala brát, ale po navýšení dávky /dle instrukcí doktorky/ mi bylo tak zle že jsem je po týdnu přestala brát. Bylo mi nezkutečně zle, doma dvouleťáka na krku, starší ve škole.. musela jsem fungovat. To se nedalo :think: K Dr jdu az za měsíc tak uvidím co mi na to řekne.. beru alespon nějaké silnně magnesium co mi napsala - je jen na předpis a pak jsem si našla nějakou algria /či tak podobně/ lék na „lepší náladu“ Zlepšilo se to u mě.. tak uvidím jestli se to vrátí v plné intenzitě.. to už bych do AD šla.. ale budu chtít jiné.

Tak to já ještě děti nemám, o to, to mám jednodušší, to je pravda, to tě obdivuji, já někdy nejsem schopná ani vylézt z postele, jsem pořád vyčerpaná. :( No, AD se fakt děsím, můžu se zeptat jak se jmenuje to silnější magnesium? Já brala měsíc Magnosolv ale nějaké zlepšení jsem necítila. :( A jak se prosím jmenuje ten lék na „dobrou náladu“? Že bych to taky vyzkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 22:22
@Anonymní píše:
@Minnie14 a jaké míváš bolesti??

No, vystřídalo se toho na mě hodně, fakt si někdy připadám jak magor.. hlavně záda, na to trpím šíleně, nejvíce mě to bolí nahoře a žebra, přitom fyzioterapeutka mi po vyšetření řekla, že mám záda v pořádku, jen, že na mě vidí ten stres. Pak se mi hodně stahovali čelisti, pak samozřejmě balvan na hrudi, špatné dýchání, knedlík v krku, celková slabost, únava, chvíli mě zlobily i zuby, fakt jak nějaký magor.. je to svinstvo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 22:30

@Minnie14 ježiš to je jak já.. já ale mám záda fakt v háji a právě chodim i na fyzioterapii.. tak si rikam ze to preci nemuze být od „hlavy“ ale pak mam taky stavy úzkosti - bolení na hrudi, zaškobrtání při dýchání, slabost, motání hlavy.. no mazec!! tohle si přeci člověk nemůže jen tak vymyslet ne?? nebo já fakt nevim.. :think: mě to začalo z nevyspání.. kluk byl fakt děsnej nespavec skoro 2 roky.. to magnesko bylo taky Mafnosolv.. a ten „lek“ se jmenuje Allergia.. najdes na netu.. přečti si to. ale nevim no jestli to bude mít dlouhodobý efekt..

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.17 22:34
@Anonymní píše:
@Minnie14 ježiš to je jak já.. já ale mám záda fakt v háji a právě chodim i na fyzioterapii.. tak si rikam ze to preci nemuze být od „hlavy“ ale pak mam taky stavy úzkosti - bolení na hrudi, zaškobrtání při dýchání, slabost, motání hlavy.. no mazec!! tohle si přeci člověk nemůže jen tak vymyslet ne?? nebo já fakt nevim.. :think: mě to začalo z nevyspání.. kluk byl fakt děsnej nespavec skoro 2 roky.. to magnesko bylo taky Mafnosolv.. a ten „lek“ se jmenuje Allergia.. najdes na netu.. přečti si to. ale nevim no jestli to bude mít dlouhodobý efekt..

Vážně? Taky je mám dost v hájí, někdy z té bolesti šílím, fyzioterapeutka mi ukazuje cviky, prý mi bude stačit více pohybu a zpevnění svalů, ale stejně mám v hlavě svoje, je to strašné. :zed: A to motání jsem zapomněla napsat, to mám poslední dobou taky často, někdy si připadám jak opilá, pak se začnu stresovat, že omdlím a je mi hůř a hůř, nemůžu pak přemýšlet nad něčím jinačím než nad tím, že mám nějakou nemoc. Je to strašně ubíjející.. a děkuju, zkusím si to najít na netu. Chci vyzkoušet jiné varianty než AD. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 22:36
@Minnie14 píše:
Vážně? Taky je mám dost v hájí, někdy z té bolesti šílím, fyzioterapeutka mi ukazuje cviky, prý mi bude stačit více pohybu a zpevnění svalů, ale stejně mám v hlavě svoje, je to strašné. :zed: A to motání jsem zapomněla napsat, to mám poslední dobou taky často, někdy si připadám jak opilá, pak se začnu stresovat, že omdlím a je mi hůř a hůř, nemůžu pak přemýšlet nad něčím jinačím než nad tím, že mám nějakou nemoc. Je to strašně ubíjející.. a děkuju, zkusím si to najít na netu. Chci vyzkoušet jiné varianty než AD. :(

já myslím že nejvíc mě dohání k šílenství to motání hlavy.. a to mám prý od krční páteře..

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.17 22:38
@Anonymní píše:
já myslím že nejvíc mě dohání k šílenství to motání hlavy.. a to mám prý od krční páteře..

Taky si myslím, že to budu mít od zad, měla bych se vážně pořádně pustit do toho cvičení, ale jsem pořád tak vyčerpaná. :? Ty nějak na to cvičíš? A můžu se zeptat co na to všechno říká tvůj přítel/manžel? Já se bojím, že mě kvůli tomu opustí.. musí to být hrozné poslouchat to ode mě pořád dokola..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama