Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@svycarka píše:
prave na to koukam, hlavne tedy i na ten konec…bud zobe nejake prima pilule nebo je fakt na facku..4 roky neplodni a pak se Jim z cista jasna povede dite. Nechrani se ikdyz vi, ze zijou kdesi na ubytovne.To je zase nejaka zakladni skola
![]()
Kéž by základní, tohle vidím spíše na něco „zvláštního“… ![]()
Jo zakladatelko, tak mi to nedalo a taky jsem to nakonec přelouskala celé. A pokud si z nás neděláš srandu, tak teda nechápu co jiného? ![]()
Čtyři roky jste byli neplodní (wtf? jakože šuchačka naostro a nic a pátej se urodilo?), když ti vezmou dítě, tak by ti to vlastně nevadilo
.
Jinak panický strach z nemocnice, lékařů, porodu, to chápu, ale měla jsi to začít řešit, že máš rodit, už nějakou dobu víš, byl by na místě psychiatr, psycholog.
Pardon, ale nektere lidi by deti mit fakt nemeli. tohle mohl napsat snad jedine blazen nebo nekdo pod vlivem nejakych pilulek
![]()
Nejvic me bavi to, ze si myslela, ze nemuze otehotnet. Stejne jako spousta jinych co je najednou prekvapenych, ze otehotnely pres prasky..prece pokud nejsem uplny de.bil vim, ze nic neni stopro a pokud dite PROSTE JESTE nechci navliknu radeji Kondom. Kolik by se timto uvazovanim usetrilo potratu a vycitek a vymluv…
@elkos UŽ JSEM TO TROCHU ROZDEJCHALA, VRÁTÍM SE K DOTAZU.
Tak za A : kde máš staršího syna?
Za B : proč tvůj partner nepracuje?
Za C: kdyby jsi měla těžký první porod, pochopím. To panika na určitou dobu zachvátí každou. Ovšem v podstatě nvůbec nevíš, do čeho máš zase jít, jen si tu maluješ katastrofické scénáře. Proboha PROČ se tak zkoumáš a kontroluješ? Příroda to dobře zařídila, až TO přijde, budeš v klidu a budeš se soustředit na porod. To, co sem píšeš, jsou slátaniny nějaké nevyzrálé holky, ne druhorodičky ![]()
Za D: dítě ti neseberou, pokud máte výbavu a základní zajištění, ale počítej s tím, že vás budou sledovat.
Za E: myslíš si, že jste schopni tomu maličkému potom zajistit nějaký důstojný život, nebo by nebylo lepší jej dát k adopci? ![]()
To je zase blábol, Škoda času na čtení, ale jinak buď v klidu. U porodu z tebe nepůjde jenom krev, ale i stolice a moč a bude ti to úplně šuma fuk, protože budeš vůbec ráda, že nezapomínáš dejchat.
@Allons-y píše:
@Kočislava já zas ráda perníkovou chaloupku!
A opět NÁDHERNÁ profilovka
![]()
Příspěvek upraven 25.01.14 v 21:02
A ja si myslim, ze si zakladatelka dela srandu. Mi to vyzniva jako kdyby sesbirala temata diskuzi za posledni mesic a udelala jednu…
pokud ne e / tak holka to mi je te moooc lito… ![]()
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat