Papiňák a ventil na poklici

JayLee
1.6.15 09:48

Papiňák a ventil na poklici

Krásný den přeji :kytka:

nevíte náhdou někdo zda se dá koupit jen ten ventil na papiňák co je na poklici? Ten černej plastovej, tak jako náhradní díl? Nebo je celej papiňák na vyhození? :? máme dva roky od Tescomy ten velkej pěknej papiňák ale podařilo se někomu z nás urvat ten černej ventil na poklici a teď řešíme zda je teda papiňák na vyhození nebo zda se to dá koupit jako náhradní díl :think: nevíte někdo? Díky :kytka:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4396
1.6.15 10:02

Já vím, že se dají běžně koupit těsnění a ty otočné. Ale ten černý, to nevím, ale snad jo. Zkus napsat přímo do Tescomy :) A záruka už asi skončila, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.6.15 10:04
@sarink píše:
Já vím, že se dají běžně koupit těsnění a ty otočné. Ale ten černý, to nevím, ale snad jo. Zkus napsat přímo do Tescomy :) A záruka už asi skončila, co?

no jasne, ze skončila :cert: :cert: :zed: :zed: :zed: :zed: ok napisu jim to jsem mela v planu le radsi jsem se zeptala zda by tu někdo nevedel abych třebas nepsala zbytecne :nevim: :D

• Citovat
  • Upravit
JayLee
1.6.15 10:58

Tak to jde cely novy ventil stoji 109 kc a poslou ho takze :palec: :pankac:

• Citovat
  • Upravit
35181
1.6.15 12:23

Nevim, jestli jde sehnat cela poklice nebo jen ventilek (a uz bych psala email do teskomy, nebo se ptala v domacich potrebach), ale jen ze ja mam papinaky 3 v ruznych velikostech od stejne znacky, poklice je stejna a tak je davam nahodile. Vlastne mam pocit, ze mi jedna poradne netesni, tak pouzivam jen dve. Tak prikup jeste jeden papinak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.6.15 13:05
@Pudloslava píše:
Nevim, jestli jde sehnat cela poklice nebo jen ventilek (a uz bych psala email do teskomy, nebo se ptala v domacich potrebach), ale jen ze ja mam papinaky 3 v ruznych velikostech od stejne znacky, poklice je stejna a tak je davam nahodile. Vlastne mam pocit, ze mi jedna poradne netesni, tak pouzivam jen dve. Tak prikup jeste jeden papinak :-)

hele jo však jo ja tam volala uz a poslou mi ho stoji celej novej ventil 109 kc takze problém vyreseny :palec: takze není třeba novy papinak :D

• Citovat
  • Upravit
35181
1.6.15 13:39
@JayLee píše:
hele jo však jo ja tam volala uz a poslou mi ho stoji celej novej ventil 109 kc takze problém vyreseny :palec: takze není třeba novy papinak :D

jo ja si to precetla az pote a uz se mi to nechtelo mazat:-) tak tlakovemu varu zdar :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4396
1.6.15 13:39

No tak bomba :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.6.15 13:43
@sarink píše:
No tak bomba :pankac:
:dance: :dance: me moc potesili :hug: prej jsem dneska byla 5ta kdo volal ze potřebuje novy ventil zda vedou a zda se da koupit tak se smala pani :lol:
  • Citovat
  • Upravit
JayLee
1.6.15 13:43
@Pudloslava píše:
jo ja si to precetla az pote a uz se mi to nechtelo mazat:-) tak tlakovemu varu zdar :-)
:hug: :hug: :pankac:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama