Najdu nového partnera, který přijme moje dítě?

Anonymní
29.3.20 05:34

Partner, který přijme dítě?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Najde se tu nějaká maminka, která zůstala sama s dítětem a přesto si našla nového partnera, který by dítko přijal? Mě to přijde nemožné :(

Je mi 22. Mám nyní půlročního chlapečka. A když už se s někým seznámím a řeknu mu, že mám dítě, tak ztratí zájem. Myslím si, že nejsem tak stará na to abych začala znovu i s prckem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

935
29.3.20 06:45

Ahoj, s prvnim manzelem jsem se rozvedla, kdyz bylo dceri rok a pul. Po nem jsem mela partnera, ktery s nami rok zil, ale dceru ve skutecnosti podle me neprijal, ne proto ze nebyla jeho, ale protoze nebyl pripraveny byt tatou. Nyni je dceri sest a ja jsem pul roku stastne vdana a cekam druhe miminko. Muj druhy muz mou (rikame nasi) prvni dceru miluje a vychovava jakoby byla jeho, nikdo by rozdil nepoznal! Z me zkusenosti neni malo chlapu, kteri do toho pujdou, neboj, ale vzdy jim to rovnou rekni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6788
29.3.20 07:14

Ahojky…jaaa. V té době 25 a dvě děti.
Bylo to osudový a našli jsme se tak nějak zároveň.
On tedy vyloženě nehledal, ale chvíli jsme si psali o opravdu všeobecných věcech.
No a pak jsem to na něj vybalila, že mám dvě děti.
Světě div se vůbec mu to nevadilo.
Teď spolu máme téměř roční holčičku. Tak tolik nehledej a co se má stát se stane. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
29.3.20 07:18

Ja se rozesla s prvnim pritelem, kdyz byly synovi 2 roky, mela jsem stesti a noveho sem si našla hned par měsíců po rozchodu, uplnou nahodou, ani sem tenkrat vazny vztah nehledala. Bylo mi 23 let. Ted uz mame s pritelem druhe miminko, takze mam deti presne 4 roky po sobě a obe deti, jak vlastni, tak meho prvniho syna, bere pritel stejne, jako by byli oba jeho. Neni to nemožné nekoho najit, jsou muži, kteří maji deti rádi a prijmou je, ale samozrejme je jich min, nez těch, kteri by brali mladou svobodou zenskou bez dětí no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10556
29.3.20 07:21

Jak pise @tkub jsi hodne mlada a zrejme hledas mezi mladymi kluky, kteri jeste tatou byt nechteji, chteji se bavit, uzivat si, cestovat, a ne se starat o decko. V kategorii 30+ nebo 35+ uz bude mnohem vice muzu, kterym zena s ditetem prijde v pohode. Dost z nich bude i s vlastnim ditetem. Jsi i ty pripravena na to, prijmout „cizi“ dite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
29.3.20 07:22

Tak to je marné. Ne všichni se dají na to vychovávat cizí dítě. Prostě ten výběr máš už omezenější než bezdětné holky s mořem času na svou úpravu, na chlapa, na propařené noci… Které se můžou sbalit že dne na den na dovolenou ničím neomezenou, náročnější túry do hor, na vodu…
Holt budeš muset déle hledat a být ochotná k více kompromisům, co se partnera týče. Nejlépe, aby měl taky dítě. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5942
29.3.20 07:26

Samo, že to jde, ale ty ve 22 letech, s půl ročním chlapečkem netlač na pilu. Neboj, on se někdo najde. ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6854
29.3.20 07:34

Máš půlroční dítě. Přijde mi, že řešíš zbytečně brzy nového přítele. A hlavně asi budeš muset hledat mezi staršíma. mlady kluci mají na výběr dost bezdetnych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4924
29.3.20 08:21

Je nás tu spousta co s dítětem našly chlapa a založily rodinu.Jsi mladá máš času dost, užívej si miminko, sebe a nespechej není všem dnům konec. V tuto chvíli máš nevýhodu v tom, že většina tvých vrstevnic je bezdetna, takže mladí kluci pod 30let dají přednost spíš bezdetné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1243
29.3.20 09:35

Teda s pulrocnim miminkem bych cekala, ze budes mit uplne jine starosti nez nahanet chlapy :nevim: Nebo se ti to stalo nahodou jednou a uz z toho vyvozujes zavery?

Znam dva pripady, kdy si holka s ditetem (v jednom pripade se dvema) nasla noveho chlapa, a jak pisi uzivatelky vyse, oboum bylo pres 25 a dite bylo o par let starsi. Coz bych rekla, ze je dalsi vec - v ramci randeni a postupneho seznamovani je pro chlapa podle me stravitelnejsi si predstavit starsi dite nez mimino (mne osobne teda napadne, ze je zvlastni, ze sis za posledni rok a ctvrt stihla uplest dite, rozejit se s biologickym otcem, porodit - nebo opacne - a uz pul roku po porodu nahanis chlapa). To vypada jako urputne shaneni nekoho, kdo by si s vami mel hrat na stastnou rodinku. Pulrocni mimino byva zahul i pro biologickeho otce, ne tak pro ciziho. Leda by se ti povedlo najit nekoho (pravdepodobne starsiho) neplodneho, ktery ochotne prijme i cizi mimino. Ale samozrejme zazraky se deji a obcas se tu vyskytnou i uzivatelky, ktere si noveho partnera nasly uz napriklad v tehotenstvi.

Takze suma sumarum bych tomu dala cas, abys nevypadala jako zoufalka, ktera bez chlapa ztratila smysl zivota, venovala se mrneti a az ti trochu povyroste a bude samostatnejsi, zacala bych se rozhlizet po novem partnerovi. Znam rozhodne nekolik kluku, kterym by uz treba 3-4lete dite nevadilo, protoze deti maji radi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.20 10:26
:mavam:
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Najde se tu nějaká maminka, která zůstala sama s dítětem a přesto si našla nového partnera, který by dítko přijal? Mě to přijde nemožné :(Je mi 22. Mám nyní půlročního chlapečka. A když už se s někým seznámím a řeknu mu, že mám dítě, tak ztratí zájem. Myslím si, že nejsem tak stará na to abych začala znovu i s prckem.

Ahojky ja si nasla ve 23 jsme spolu pomalu dva roky a uz rok manzele a mam dokonce dceru nemocnou ma nemoc motylich kridel ale je take pravda ze to neni cech ale dcerku miluje a bere jako svou bylo mu 22 urcite muzu poradit nevzdavej to :blush: :blush: :blush: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
29.3.20 11:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Najde se tu nějaká maminka, která zůstala sama s dítětem a přesto si našla nového partnera, který by dítko přijal? Mě to přijde nemožné :(Je mi 22. Mám nyní půlročního chlapečka. A když už se s někým seznámím a řeknu mu, že mám dítě, tak ztratí zájem. Myslím si, že nejsem tak stará na to abych začala znovu i s prckem.

Osobní zkušenost nemám, ale určitě to jde. Spíš zkus hledat mezi těmi, co mají sami uz dítě z předchozího vztahu, nejen mezi bezdětnými. Ale jestli tě netlačí finance, tak bych se teď s tak malým dítětem na hledání chlapa vybodla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
29.3.20 11:05

https://www.emimino.cz/…lasi-387107/
Tak možná ti poradí zakladatelka této diskuze. Dítě má ještě v břiše, ale už teď ví, že o ní bude zájem i s miminem :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
29.3.20 11:09
@Anonymní píše:

Najdeš určitě, ale jak už psaly holky, ted máš nešťastnou cílovou skupinu. Hlavně nepropadej panice a drž se a užívej si mimčo.
Oproti tomu jsou tu diskuze „najdu chlapa ve 40 s dítětem?“
Najít se dá kdykoliv. Já ho našla v 39. Společné děti nemáme, ale ty „druhé“ máme oba rádi jako vlastní. Tvoříme rodinu a kdo nás nezná, nevěří, že ty děti nejsou naše. Pravda je, že máme obě pohlaví, ale hlavně jsou všechny narozené v období 2 let, takže jsou si blízcí jak oni mezi sebou, tak i s námi, protože máme oba zkušenosti se stejným věkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
29.3.20 12:48

Nasla jsem skvele partnera i se 2 detmi (v te dobe detem bylo 4 a 5 let)
Ale nebylo to zrovna uhnany, chodili jsme kolem sebe rok, nez jsme se zacali vic bavit a pak dalsi 2 roky nez jsme se k sobe sestehovali :mrgreen: takze netlac na pilu, jsi jeste mlada, casu mas dost a urcite ten spravny chlap se najde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama