Partnerská agrese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 19:31
Partnerská agrese

Ahoj, začnu od začátku. Partner je řidič z povolání a je doma pár hodin 2× v týdnu a víkendy.. kvůli tomu že o v týdnu odjíždí do práce mnohem dřív než zaměstnavatel sliboval, se hodne hádáme. Já přijdu z práce po páté a on odjíždí mezi 8-10 večer, v pátek večer přijde, v neděli večer odjede. Že je unavený asi nemusím zmiňovat. Měnil zaměstnavatele a ten sliboval a prd z toho. Stekli jsme se v pátek kvůli tomu, ale vcera ráno už dobrý a užili jsme si výlet s mým dítětem (každý máme dítko z předchozích vztahů). Večer dělám jídlo, partner na gauči s mobilem a najednou z vany hysterický rev od malého (4roky),tak tam letím a malý všude v oku mýdlo jak kdyby si ho tam vymackal, na rukách, všude.. pálilo ho to. Abych mu to vymyla z oka, potřebovala jsem aby mi muž přišel pomoc, tak volám zlato honem..a on v klidu nakráčel, komentoval to že to je to dětský že to nemůže pálit. Nic, malýho jsem obstarala, chlap nakráčel na gauč a tv. Žádný tak co oko, nemá to rudy nebo tak..vůbec nic. Takže jsem mu vycetla, že se mi jeho reakce vůbec nelíbila, že se ani nezvedl a čuměl do mobilu, že kdyby jeho dcera hystericky začla řvát že se jdu minimálně podívat, co se jí přece stalo! A že kluk sice není jeho ale takhle by se chovat neměl. Chlap nekomentoval. Začal mě ignorovat, pak usnul, ja mezitím dovarila a vzbudila ho na jídlo. Najedl se, poděkoval a svalil se na gauč..ptala jsem se ho jestli to myslí vážně že bude druhý večer opet spát (19:30h) a že mě ta jeho ignorace vadí. On jen, že je noc a že se v noci spí. A ignorace, chtěla jsem aby vstal s promluvili jsme si, nic nereagoval, jen vždy když jsem řekla jeho jméno tak -hmmmmm a jinak dělal že spí, ale nespal. Ještě si lehl (oblečený, nevykoupany)) napric gauče, takže bych si pak ani lehnout nemohla. No a evidentně nechtěl komunikovat a raději dělal že spí, od toho incidentu s malým, asi abych to nechtěla s ním rozebírat. To mě hrozně vytacelo ta ignorace a to divadlo co předváděl. Tak jsem skočila za nej a jednu nohu na pánev a druhou na stehno a začala jsem ho sunout (nezkopla jsem ho) na zem až mu jedna noha spadla na koberec a vtu chvíli on vylitl a já ještě stačila říct jestli už se mnou teda bude mluvit a on mě chytil za nohu a agresivně mě shodil z toho gauče, normálně dvakrat skubnul a já letěla na zem..na noze mám modřinu, nevěřícně jsem na něj koukala, protože byl celej rudej a nikdy jsem ho neviděla takhle vytocenyho, vstala jsem on se ke mě přiblížil, řval něco ve smyslu co si o sobě myslím, já ho od sebe odstrčila, protože jsem čekala že mi jednu vpali a vtu chvíli on do mě strčil tak, že jsem letěla zpátky na gauč, skočil na mě, chytil mi ruce, dal je nad hlavu a v tu chvíli jsem se poprvy v životě bála chlapa, řekla jsem mu ať vypadne a on naštěstí šel, prasknul dverma a už se neozval..dneska jsem čekala minimálně omluvu, že to opravdu přehnal ale nic se nekonalo.. možná si v úterý až budu v práci přijde pro věci a vrátí mi moje a už spolu ani mluvit nebudeme, nevím ale každopádně jsem v šoku ještě teď… Nevím co dělat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9866 příspěvků 21.10.18 19:42

No jste hovada oba. Jeho reakce naprosto neprimerena a ty zbytecne provokujes. Evidentne nic resit nechtel a ty do nej silene strkas, aby spadnul :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 21.10.18 19:46

Promiň, ale ty taky dost vysíráš :nevim:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 21.10.18 19:48

Vy si asi tak máte co vyčítat. Nějak sem nepobrala, k čemu si ho potřebovala, aby si decku umyla oko? Kdybys tam byla sama tak bys dělala co? 8o

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 21.10.18 19:49
@Anonymní píše:
Ahoj, začnu od začátku. Partner je řidič z povolání a je doma pár hodin 2× v týdnu a víkendy.. kvůli tomu že o v týdnu odjíždí do práce mnohem dřív než zaměstnavatel sliboval, se hodne hádáme. Já přijdu z práce po páté a on odjíždí mezi 8-10 večer, v pátek večer přijde, v neděli večer odjede. Že je unavený asi nemusím zmiňovat. Měnil zaměstnavatele a ten sliboval a prd z toho. Stekli jsme se v pátek kvůli tomu, ale vcera ráno už dobrý a užili jsme si výlet s mým dítětem (každý máme dítko z předchozích vztahů). Večer dělám jídlo, partner na gauči s mobilem a najednou z vany hysterický rev od malého (4roky),tak tam letím a malý všude v oku mýdlo jak kdyby si ho tam vymackal, na rukách, všude.. pálilo ho to. Abych mu to vymyla z oka, potřebovala jsem aby mi muž přišel pomoc, tak volám zlato honem..a on v klidu nakráčel, komentoval to že to je to dětský že to nemůže pálit. Nic, malýho jsem obstarala, chlap nakráčel na gauč a tv. Žádný tak co oko, nemá to rudy nebo tak..vůbec nic. Takže jsem mu vycetla, že se mi jeho reakce vůbec nelíbila, že se ani nezvedl a čuměl do mobilu, že kdyby jeho dcera hystericky začla řvát že se jdu minimálně podívat, co se jí přece stalo! A že kluk sice není jeho ale takhle by se chovat neměl. Chlap nekomentoval. Začal mě ignorovat, pak usnul, ja mezitím dovarila a vzbudila ho na jídlo. Najedl se, poděkoval a svalil se na gauč..ptala jsem se ho jestli to myslí vážně že bude druhý večer opet spát (19:30h) a že mě ta jeho ignorace vadí. On jen, že je noc a že se v noci spí. A ignorace, chtěla jsem aby vstal s promluvili jsme si, nic nereagoval, jen vždy když jsem řekla jeho jméno tak -hmmmmm a jinak dělal že spí, ale nespal. Ještě si lehl (oblečený, nevykoupany)) napric gauče, takže bych si pak ani lehnout nemohla. No a evidentně nechtěl komunikovat a raději dělal že spí, od toho incidentu s malým, asi abych to nechtěla s ním rozebírat. To mě hrozně vytacelo ta ignorace a to divadlo co předváděl. Tak jsem skočila za nej a jednu nohu na pánev a druhou na stehno a začala jsem ho sunout (nezkopla jsem ho) na zem až mu jedna noha spadla na koberec a vtu chvíli on vylitl a já ještě stačila říct jestli už se mnou teda bude mluvit a on mě chytil za nohu a agresivně mě shodil z toho gauče, normálně dvakrat skubnul a já letěla na zem..na noze mám modřinu, nevěřícně jsem na něj koukala, protože byl celej rudej a nikdy jsem ho neviděla takhle vytocenyho, vstala jsem on se ke mě přiblížil, řval něco ve smyslu co si o sobě myslím, já ho od sebe odstrčila, protože jsem čekala že mi jednu vpali a vtu chvíli on do mě strčil tak, že jsem letěla zpátky na gauč, skočil na mě, chytil mi ruce, dal je nad hlavu a v tu chvíli jsem se poprvy v životě bála chlapa, řekla jsem mu ať vypadne a on naštěstí šel, prasknul dverma a už se neozval..dneska jsem čekala minimálně omluvu, že to opravdu přehnal ale nic se nekonalo.. možná si v úterý až budu v práci přijde pro věci a vrátí mi moje a už spolu ani mluvit nebudeme, nevím ale každopádně jsem v šoku ještě teď… Nevím co dělat.

Opravdu bylo nutné na mýdlo v oku volat posily? 8o Jinak chápu jeho i tebe. On by měl změnit práci a ty bys měla přibrzdit.

Šarlota4
Echt Kelišová 9866 příspěvků 21.10.18 19:49

Jinak nazev diskuze odpovida, agresivni jste oba. Neumim si predstavit, ze je muj muz unavenej/nechce se mu mluvit ( to se totiz stava ) a ja do nej zacnu tvrde prudit. Umim si predstavit, ze reakce by taky nebyla pekna. A to jsme na sebe hodny a slusny.

rosmarine
Kecalka 205 příspěvků 21.10.18 19:50

Nevim,tahle provokace,to neni dospely chovani. Malemu se dostalo mydlo jen do oka,nerozbil si hlavu,netopil se,neuklouznul. Prece nemuzes chtit aby takovou banalitu s tebou rozebiral. Na to ze mas dite se chovas fakt nedospele,tim ho neomlouvam,ale ani se nedivim,ze po te provokaci po tobe tak vyjel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 19:52

Tak je pravda,že jsem ho zadala at odejde už ve chvíli kdy se se mnou odmítal bavit a ignoroval mne,strašně mě naštval s tím klukem.. on samozřejmě ignorace

akavi
Kecalka 108 příspěvků 21.10.18 19:52

Ty jo. To je láska jak trám. Moje děti - tvoje děti. A ani jeden není ochoten druhého pochopit (on tvůj strach o dítě, ty jeho únavu z práce).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 19:53

Jelikož děcko mělo mýdlo všude na rukách a neustále si sahalo do oka a tím se to zhoršovalo

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 21.10.18 19:54

Chováš se naprosto hystericky afakt vysíráš neskutečně, já bych se možná taky neudržela. Nechcete chodit společně na nějaký kurzy sebeovládání? Jako se chodí do tanečních pro dospělé. Mimochodem to čtyřleté dítě je u těch vašich rvaček?

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 21.10.18 19:54
@Anonymní píše:
Jelikož děcko mělo mýdlo všude na rukách a neustále si sahalo do oka a tím se to zhoršovalo

A on ti měl pomoct v čem? Je to mýdlo, ne kyselina

terien
Echt Kelišová 8084 příspěvků 21.10.18 19:55

Chováš se jako kráva tak se nediv, že máš doma vola.

Mirenka
Stálice 87 příspěvků 21.10.18 19:55

Myslím, že bude pro oba lepší, když to ukončíte. Já osobně bych neprožívala, kdyby se manžel nezeptal na oko a to je to jeho vlastní dítě, přijde mi to jako prkotina. Ale já bych čtyřleté děcko nenechala samotné ve vaně zase, no :nevim:

lamicina
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 21.10.18 19:55
@Anonymní píše:

Ty fakt nezvládneš samostatně vypláchnout dítěti oko od mýdla? 8o :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >