Platonická láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Xx123
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 22:30
Platonická láska

Dobrý den, asi to sem nepatří, ale chtěl bych se zeptat jestli tady někdo z Vás zažil silnou platonickou lásku? Já ano, asi před 20 lety jsem se zamiloval do jedné kolegyně z práce, ale bohužel byla už zadaná. A teď cca po 20 letech sme se sešli na Facebooku a začali si spolu psát a lehce flirtovat. Ale asi po týdnu mi napsala že to musíme ukončit protože ja jsem ženatý a ona má přítele. A od té doby se už neozvala. Mě to dost vzalo, nemůžu se s toho vzpamatovat a cítím se znovu jako před 20 ley ( zamilovaný až po uši ). Poraďte mi co stim? Mám ji ještě zkusit napsat, nebo už to vzdát a počkat až mě to přejde. Děkuji za radu :,(

Příspěvek upraven 26.10.18 v 20:36

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 20.10.18 22:35

@Xx123 Asi bych ji respektovala :think:

Anka1313
Závislačka 2889 příspěvků 20.10.18 22:45

Nepiš, nekontaktuj ji, zapomeň. Jste každý úplně jinde, domnívat se, že můžeš navázat na něco, co skončilo (resp.ani nezačalo) před 20 lety je naivní. Čas se nedá vrátit, jdi dál a zpátky se neohlížej.

Russet
Extra třída :D 13154 příspěvků 20.10.18 22:47
@Xx123 píše:
Dobrý den, asi to sem nepatří, ale chtěl bych se zeptat jestli tady někdo z Vás zažil silnou platonickou lásku? Já ano, asi před 20 lety jsem se zamiloval do jedné kolegyně z práce, ale bohužel byla už zadaná. A teď cca po 20 letech sme se sešli na Facebooku a začali si spolu psát a lehce flirtovat. Ale asi po týdnu mi napsala že to musíme ukončit protože ja jsem ženatý a ona má přítele. A od téry doby se už neozvala. Mě to dost vzalo, nemůžu se s toho vzpamatovat a cítím se znovu jako před 20 ley ( zamilovaný až po uši ). Poraďte mi co stim? Mám ji ještě zkusit napsat, nebo už to vzdát a počkat až mě to přejde. Děkuji za radu :,(

Respektuj to.

Xx123
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 22:56

Je hrozně těžký zapomenout, kdo to zažil tak ví o čem píšu. Myslím si že to je možná horší než rozchod s realnou přítelkyní.

Russet
Extra třída :D 13154 příspěvků 20.10.18 23:04
@Xx123 píše:
Je hrozně těžký zapomenout, kdo to zažil tak ví o čem píšu. Myslím si že to je možná horší než rozchod s realnou přítelkyní.

Hele, platonicky jsem se v 16 zamilovala mnohokrát. I ve 20. Ale ve 40 mi to přijde směšné - ona je zadaná, asi šťastně. Ty nejspíš ne, jinak bys po ní ani neštěkl.

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 20.10.18 23:14
@Xx123 píše:

To se Ti jen zdá ;)

Anka1313
Závislačka 2889 příspěvků 20.10.18 23:14
@Xx123 píše:

Ano, protože si ji idealizuješ, uvědom si, že to, čeho nemůžeme dosáhnout, se vždycky zdá přitažlivější, ale skutečnost je povětšinou mnohem prozaičtější. Uzavři to v sobě a přestaň na ni myslet.

Xx123
Povídálka 11 příspěvků 20.10.18 23:14

Je mi 4o let , 17 let jsem ženatý mam dvě pubertální dcery. A přesto jsem se do té ženy znovu zamiloval.

vjerunqa
Závislačka 3182 příspěvků 20.10.18 23:14
@Anka1313 píše:
Ano, protože si ji idealizuješ, uvědom si, že to, čeho nemůžeme dosáhnout, se vždycky zdá přitažlivější, ale skutečnost je povětšinou mnohem prozaičtější. Uzavři to v sobě a přestaň na ni myslet.

Asi tak.

Russet
Extra třída :D 13154 příspěvků 20.10.18 23:17
@Xx123 píše:
Je mi 4o let , 17 let jsem ženatý mam dvě pubertální dcery. A přesto jsem se do té ženy znovu zamiloval.

Ona je za 20 úplně jinde a ty si ji idealizuješ.

Anka1313
Závislačka 2889 příspěvků 20.10.18 23:20
@Xx123 píše:

Běžná krize středního věku, zamiloval by ses pravděpodobně stejně snadno do kterékoli jiné. Teď jde o to, abys to ukočíroval a nepodělal si život. Přečti si o tom něco, ať neuděláš nějakou kravinu, kterou už nepůjde napravit.

kristyn.g
Závislačka 2957 příspěvků 20.10.18 23:56
@Xx123 píše:

to rozhodně, protože idealizovaná představa se nedá překonat… Musíš si uvědomit že si jí idealizuješ, nevidíš realitu ani se dobře neznáte. Ber to jako výlet do snění ale je potřeba se vrátit nohama na zem…

Ghanaian Princess
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 21.10.18 00:14

stalo se mi to same, z jeji strany.
Take jsem to ukoncila ty flirtovaci konverzace a rekla jsem stop.
A vis proc?
Protoze miluji sveho manzela a nestoji mi za to delat si problemy kvuli par lechtivym radkum, ktere clovek citi jako zabavu do rutinniho zivota.
Tak asi to holka ma stejne. Nech ji byt.

rokris
Kelišová 6794 příspěvků 21.10.18 00:23
@Ghanaian Princess píše:
stalo se mi to same, z jeji strany.
Take jsem to ukoncila ty flirtovaci konverzace a rekla jsem stop.
A vis proc?
Protoze miluji sveho manzela a nestoji mi za to delat si problemy kvuli par lechtivym radkum, ktere clovek citi jako zabavu do rutinniho zivota.
Tak asi to holka ma stejne. Nech ji byt.

Souhlasím, byť se to zamilovanému, v jakémkoli věku, nelíbí. Vidím to tak, že paní má v tomto případě jednoduše rozum. To se prostě stává. Respektovala bych, že nechce být kontaktována.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Slova podpory nepřišla: „Ve volbách budete slabší partner,“ řekl Zeman Soukupovi

Mediální magnát, moderátor a velký podporovatel Miloše Zemana Jaromír Soukup... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >