Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Měla jsem všechno a nic mám pco a inofolic, nosifol, femigard a jeřáb - jen vyhozený peníze
Mám za sebou 2 a nic proto hledám vy bylinkách. jsem z nich vyštavená
Tak bylinky asi nepomůžou na tohle..navíc pokud by pomohli je to na dýl, není to na třeba dva měsíce..zkusila bych vyvolávat ovulaci nějakýma hormonama nebo něčím..to by mělo jit.. ![]()
Možná by to chtělo nějaký detoxikační čaj na očistu těla, aspon na měsíc a další měsíc třeba nějaký čaj na plodnost nebo tak.. ![]()
Detoxikace je dobrý nápad, hlavně odkyselit organismus. dávala jsem si jablečný ocet (kalný), ale ne ten z hypermarketu. a pila acidofilní mléko.
cvičení dle mojžíšové
Hormony už nechci ani vidět stejně mi nepomohly k těhu
chci to zkusit přírodní cestou
Nepomáhá, zkombinuj to… za to nic nedáš
ještě jeřáb ptačí