Péče lékaře v těhotenství

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5118
26.7.21 21:15
@Lilypad24 píše:
Co pořád máte s tím, že v 6tt nemůže být vidět srdíčko? Dvě těhotenství a obojí 5+5 krásná srdeční akce. Obojí jsem viděla a dostala fotku. Každopádně přístup doktora je individuálníPříspěvek upraven 26.07.21 v 21:02

Ja taky videla srdicko 5+6tt, a i mi nakreslil obrazek aby mi vysvetlil co jak tam cca je… zalezi fakt na doktorovi, muj je tady u nas top..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
26.7.21 21:47

Vysvetlit ti to vic mohla, na druhou stranu je fakt brzo - kolem 9tt uz to budes mit komplet se vsim. Driv to fakt nema cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
26.7.21 22:01

Je to bud a nebo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11868
26.7.21 22:07

Mě můj doktor v 10+2 na prohlídce zahlasil: tak se nepred podívá utz aby nedělali odběry a průkazku zbytečně..v 17+1 podobné: tak se mrknem jak to vypadá jestli se máte objednat na 2.scr… :zed: je prostě takovej no…ale jinak zas neni úplně špatnej, na cokoliv se zeptám vysvětlí, vždycky říká co bude dál, co je v planu na další prohlídku, co si případně koupit, apod. Fotky z utz netiskne ale na monitoru mi nechával obrázek abych si to mohla vyfotit, že je to líp vidět než když to vytiskne on…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36171
26.7.21 22:31

Normalni postup. Začátek je buď a nebo. Pokud je embryo v pořádku tak se udrží pokud ne tak ani to, že budeš/nebudeš dělat vše co jsi si vygooglila ti nepomůže. Musíš doufat, že bude vše OK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12007
27.7.21 06:46

Jo, jsi precitlivela.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty