Reklama

Peekaru Vesta - doporucily byste?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 03.05.10 21:08
Peekaru Vesta - doporucily byste?

Ahoj, vim ze se tu o tom psalo, ale konkretni odpoved jsem nenasla.
Premyslim o te veste. Libi se mi, ale nechci vyhodit penize vzduchem.
Malymu je 8m. Nosim tak z 50%. Ted bude leto, tak nevim jestli by se ta vesta unosila i v chladnejsim pocasi v lete. A hlavne. Predpokladam, ze na podzim budeme zacinat s chozenim, takze maleho budu oblikat normalne na ven a vestu uz timpadem potrebovat nebudeme, kdyz bude obleceny i bez ni, ne? A taky se z te vesty bude hur vyndavat kdyby chtel tapkat.
Tak jsem porad na vazkach… Co mi na to napisete?
Nebo si mam radsi na leto poridit nejaky funkcni overalek do chladnejsiho pocasi(ktery byste doporucily) a na podzim pak treba tu kapsu?
Co je lepsi pro trochu vetsi dite? Ted v lete prezijeme beze vseho, to je jasny, ale co pak na podzim. Existuje nejake celorocni reseni?

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.05.10 21:15

Nekomu velmi vyhovuje, nekdo ale nadaval na posazeni toho otvoru pro nosence, ze je moc vysoko/nizko, ja nevim co jeste. Takze bez vyzkouseni bych ji nebrala. Me nesedla.

Podle me by ti na jarnoletni noseni stacila kapsa MaM celorocni, me je vetsinou v mikine s Matesem dost horko. Mam mikinu fleecovou od suses kinder bundy. MaM kapsu mam, pouzivam ji bud samotnou, dobre se sroluje a da do tasky, nebo ji ve studenem pocasi pouzivam pod suses kinder vetrovku, aby mi nebylo vedro. Vyhoda je, kdyz prijdu do tepleho prostredi, tak z kapsy vytahnu Matesovi nohy, podkasam ji a tim reguluju teplotu.

Novire
Neúnavná pisatelka 19822 příspěvků 03.05.10 21:21

Pro vaše účely už bych Peekaru taky nepořizovala, já jsme ji nejvíc používala v zimě pod Suses bundu (ano, jsem velká zmrzlina a taky nám nefoukalo na krk).
Myslím, že nějaká kapsa pro vás bude lepší - za sebe doporučuju MaM Deluxe - je oboustraná, neprofoukne, nepromokne.
Co mám kapsu, tak vestu moc ze skříňe nevytahuju…

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.05.10 21:33

A neni deluxka na leto moc tlusta? Jak ted byo teplo, tak jsem nesla Matese v satku, sli jsme uz za tmy pres les a byla ta celorocni akorat.

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.05.10 21:46

Ahoj, zaujatý koment :wink: (nevím opozitum k „nestranný“ ):
Ono taky musíš uvážit, že na podzim už asi budeš nosit spíš na zádech. Peekaru se dá použít i takhle (já už zvládnu všechno :lol: ), ale kdybys k tomu chtěla dítko dávat nahoru, dolů… no to ne.
Podle mě bys ji užila teď na chladné počasí - ale vážně popřemýšlej, jestli už nebudeš vázat spíš na záda.
Kapsa je takové variabilní řešení - jdeš na výlet a nevíš, jak bude, tak ji strčíš do batohu, pasuje oběma rodičům (třeba na dovolené na dlouhé výlety se možná budete v nošení střídat, ne?), atd.

Hm, nějak si to po sobě čtu a zdá se mi, že to moc nemá hlavu ani patu :roll: .

susacek
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 03.05.10 21:53

len-til-kah: ale jo, dava.
No ja prave sama nevim co chci. :) Ted aktualne nemame zadny overalek co by nam byl, kor teplejsi na chladnejsi pocasi. Tak resim jestli investovat do 1-2 teplejsich funkcnich overalku(taky bych potrebovala poradit jaky) s tim ze z toho treba za 2m vyroste a musi se koupit nove. Nebo jestli investovat do vesty/kapsy s tim, ze se pod to v pripade chladnejsiho pocasi oblikne jen nejaky obyc overalek.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 03.05.10 22:02

Kapsa je podle me dlouhodobejsi a variabilnejsi investice. Jak psala Lentilka, pasuje oboum rodicum, ja ji vyuzila i treba jako podlozku na prebaleni, aby nelezel na hole lavicce (nebo v holem nakupnim kosiku :oops: ), jako prikrivku do kocaru, do autosedacky…

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 03.05.10 22:09

Noooo, tak my už máme i Peekaru, i kapsu, i bundu (od které jsem ztratila vsadku :zed: ) i kabát, že. Ale improvizovat se dá vždy - např. manželovou mikinou (já to mám po kolena :lol: ). Jestli něco sedí nám oběma, tak je to ta kapsa. Můj manžel tedy nosí dost - dovolené máme zásadně aktivní, na můj vkus až moc :lol: , a nošenců taky dostatek.

Overal vlastníme merino MaM a sedí na dítku moc pěkně. Já ho pořizovala na zimu, abych nemusela nijak řešit vyhrnuté nohavice, ale samostatně je taky moc slušivý.
Jsou třeba i fleesové overálky (ani nemusí být přímo na nošení)), záleží, jaký materiál kdo upřednostňuje. A rozhodně podle mě stačí jeden 8-o , vlna se samočistí a fleece zas schne rychlostí blesku.

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 02.06.10 22:34

Ahoj, ja mam vestu a pouzivala jsem ji u prvniho ditka na satek, tak do roka… Ted pouzivam Bondolino a pres to uz mi vesta nejde, nepasuje mi tam otvor pro hlavicku ditete, kdyz spi…
Navic mi fakt chybely rukavy…

Ted jsem si usila vsadku do bezne bundy, drzi mi na suchace u zipu, ma kapucku proti desti (pouzivam ji i jako bryndak, kdyz jim se spicim miminem na brise) a prijde mi to v kombinaci s velkou fleeskou na zip jako idealni…pokud ditko sundas, vsadka se da do batohu a mas normalni bundu…

Takze sumasumarum, ted uz bych si ji nekoupila, ale jako darek byla prima…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >