Peg Perego GT3 nebo Mutsy Urbanrider?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beetree
Závislačka 2596 příspěvků 21.11.08 18:50
Peg Perego GT3 nebo Mutsy Urbanrider?

Ahojky! Již několik měsíců vybíráme s partnerem ten nej kočár do Krkonoš. Sice nebydlíme ve Špindlerově Mlýně, ale sněhu je tu každý rok dost. Termín máme na 1.4.2009, tak snad se do té doby konečně rozhodneme :D , prosím pomozte :roll:

Jak maminky hodnotí Peg Pérego GT3

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
zu
Závislačka 4347 příspěvků 21.11.08 19:51

Tak pokud už máte jen tyhle dva kandidáty, tak otázka zní - trojkolku nebo čtyřkolku?
Já hlasuju pro Mutsy, ale asi proto, že jím jezdíme :D
Kdybych vybírala znova, koupím stejně.
Dobře vyberte a ať se v něm miminku líbí :wink:
 Zu

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.08 21:14

Já mám PP a jsem naprosto spokojená …
jak píše Zu .. je třeba si rozmyslet co chceš, zda 3 nebo 4 kolku. O PP se můžeš dozvědět víc tady :
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 22.11.08 10:14

Ahoj,

já jsem měla na prvního syna Jané Slalom, takže 3-kolku. Bylo to fajn, ale vyloženě nadšená jsem nějak nebyla :-(. Pak jsem měla vyhlídnutý na druhé dítko PP GT3. Děsně se mi líbil…
Ale nakonec jsem za super cenu koupila Mutsy Urban Rider a neměnila bych ho!!! Jsem fakt nadšená, do terénu super, pěkně houpá (3-kolky bohužel nehoupají, je to dáno jejich konstrukcí - když jsem to neměla, neřešila jsem to, ale když to mám, hned je uspávání snažší :-) ). Navíc se mi u Mutsíku líbí, že je možné dát sedajdu po směru nebo proti směru jízdy. Což opět u GT3 nejde. Ale u Janéčka jsem to nemělá a také jsme to přežili. Jen je to takový nadstandard. Do 9m jsem si Toníčka užívala tváří k sobě, teď už jezdí po směru jízdy.
Jediné negativum Mutsíka je jeho váha :-(. Tahám ho každý den min 1× spíš 2× do 2. patra, ale také to zvládám (skákáme pozadu do schodů) - a to mám 5Okg :D.
Navíc u Mutsíka se mi líbí, že si můžeš nakombinovat různé barvy, bohatý výběr nejen barev, ale i doplňků. Nedostatek - malý košík jsem teď vyřešila dokoupením nákupního košíku. Takže koš je teď hodně naprůměrný, nebo vlastně mám hned dva koše.

Koukni kdyžtak do naší diskuze, která fakt jede :-).
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >