Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Ahojky! Již několik měsíců vybíráme s partnerem ten nej kočár do Krkonoš. Sice nebydlíme ve Špindlerově Mlýně, ale sněhu je tu každý rok dost. Termín máme na 1.4.2009, tak snad se do té doby konečně rozhodneme
, prosím pomozte ![]()
Nejnovější recenze z kategorie Kočárky
Máte zkušenost s Peg Pérego GT3?
Přidejte zkušenost s Peg Pérego GT3Tak pokud už máte jen tyhle dva kandidáty, tak otázka zní - trojkolku nebo čtyřkolku?
Já hlasuju pro Mutsy, ale asi proto, že jím jezdíme ![]()
Kdybych vybírala znova, koupím stejně.
Dobře vyberte a ať se v něm miminku líbí ![]()
Zu
Já mám PP a jsem naprosto spokojená …
jak píše Zu .. je třeba si rozmyslet co chceš, zda 3 nebo 4 kolku. O PP se můžeš dozvědět víc tady :
https://www.emimino.cz/modules.php?…
Ahoj,
já jsem měla na prvního syna Jané Slalom, takže 3-kolku. Bylo to fajn, ale vyloženě nadšená jsem nějak nebyla
. Pak jsem měla vyhlídnutý na druhé dítko PP GT3. Děsně se mi líbil…
Ale nakonec jsem za super cenu koupila Mutsy Urban Rider a neměnila bych ho!!! Jsem fakt nadšená, do terénu super, pěkně houpá (3-kolky bohužel nehoupají, je to dáno jejich konstrukcí - když jsem to neměla, neřešila jsem to, ale když to mám, hned je uspávání snažší
). Navíc se mi u Mutsíku líbí, že je možné dát sedajdu po směru nebo proti směru jízdy. Což opět u GT3 nejde. Ale u Janéčka jsem to nemělá a také jsme to přežili. Jen je to takový nadstandard. Do 9m jsem si Toníčka užívala tváří k sobě, teď už jezdí po směru jízdy.
Jediné negativum Mutsíka je jeho váha
. Tahám ho každý den min 1× spíš 2× do 2. patra, ale také to zvládám (skákáme pozadu do schodů) - a to mám 5Okg
.
Navíc u Mutsíka se mi líbí, že si můžeš nakombinovat různé barvy, bohatý výběr nejen barev, ale i doplňků. Nedostatek - malý košík jsem teď vyřešila dokoupením nákupního košíku. Takže koš je teď hodně naprůměrný, nebo vlastně mám hned dva koše.
Koukni kdyžtak do naší diskuze, která fakt jede
.
https://www.emimino.cz/modules.php?…