Peg Perego GT3 nebo Mutsy Urbanrider?

2596
21.11.08 18:50

Peg Perego GT3 nebo Mutsy Urbanrider?

Ahojky! Již několik měsíců vybíráme s partnerem ten nej kočár do Krkonoš. Sice nebydlíme ve Špindlerově Mlýně, ale sněhu je tu každý rok dost. Termín máme na 1.4.2009, tak snad se do té doby konečně rozhodneme :D , prosím pomozte :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
zu
4347
21.11.08 19:51

Tak pokud už máte jen tyhle dva kandidáty, tak otázka zní - trojkolku nebo čtyřkolku?
Já hlasuju pro Mutsy, ale asi proto, že jím jezdíme :D
Kdybych vybírala znova, koupím stejně.
Dobře vyberte a ať se v něm miminku líbí :wink:
 Zu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
andela
21.11.08 21:14

Já mám PP a jsem naprosto spokojená …
jak píše Zu .. je třeba si rozmyslet co chceš, zda 3 nebo 4 kolku. O PP se můžeš dozvědět víc tady :
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

  • Citovat
  • Upravit
1308
22.11.08 10:14

Ahoj,

já jsem měla na prvního syna Jané Slalom, takže 3-kolku. Bylo to fajn, ale vyloženě nadšená jsem nějak nebyla :-(. Pak jsem měla vyhlídnutý na druhé dítko PP GT3. Děsně se mi líbil…
Ale nakonec jsem za super cenu koupila Mutsy Urban Rider a neměnila bych ho!!! Jsem fakt nadšená, do terénu super, pěkně houpá (3-kolky bohužel nehoupají, je to dáno jejich konstrukcí - když jsem to neměla, neřešila jsem to, ale když to mám, hned je uspávání snažší :-) ). Navíc se mi u Mutsíku líbí, že je možné dát sedajdu po směru nebo proti směru jízdy. Což opět u GT3 nejde. Ale u Janéčka jsem to nemělá a také jsme to přežili. Jen je to takový nadstandard. Do 9m jsem si Toníčka užívala tváří k sobě, teď už jezdí po směru jízdy.
Jediné negativum Mutsíka je jeho váha :-(. Tahám ho každý den min 1× spíš 2× do 2. patra, ale také to zvládám (skákáme pozadu do schodů) - a to mám 5Okg :D.
Navíc u Mutsíka se mi líbí, že si můžeš nakombinovat různé barvy, bohatý výběr nejen barev, ale i doplňků. Nedostatek - malý košík jsem teď vyřešila dokoupením nákupního košíku. Takže koš je teď hodně naprůměrný, nebo vlastně mám hned dva koše.

Koukni kdyžtak do naší diskuze, která fakt jede :-).
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala