Peníze na horší časy aneb spořící účet

Anonymní
13.2.13 19:21

peníze na horší časy aneb spořící účet

Ahojky,
omlouvám se za anonym.

Potřebuji poradit. Chci si každý měsíc dávat stranou cca 2000 Kč nechci je mít doma ani na běžném účtu. Potřebuji je na horší časy které přijdou až mi dojde RD. Takže kam s nima? Nejlépe at je možné peníze ihned vybrat, žádné poplatky atd. Děkuji :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35967
13.2.13 19:24

Mbank treba, ale nelze tam vkladat kes. Ja mam treba u uctu sporici poducet, da se k nemu udelat karta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.13 19:26

@pikola o Mbank mi už říkala kámoška. :think:

  • Citovat
  • Upravit
35967
13.2.13 19:27

Pak jsem dost slysela o ING, ale nevim jak je to s vybiranim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
13.2.13 19:29
@pikola píše:
Mbank treba, ale nelze tam vkladat kes. Ja mam treba u uctu sporici poducet, da se k nemu udelat karta.

Můžu se zeptat co máš za účet?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35967
13.2.13 19:29
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
13.2.13 19:30

@pikola a jo už to čtu…jsem trošku blond. Maskuju to, ale občas se to projeví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2947
13.2.13 19:32
@Anonymní píše:
Ahojky,
omlouvám se za anonym.Potřebuji poradit. Chci si každý měsíc dávat stranou cca 2000 Kč nechci je mít doma ani na běžném účtu. Potřebuji je na horší časy které přijdou až mi dojde RD. Takže kam s nima? Nejlépe at je možné peníze ihned vybrat, žádné poplatky atd. Děkuji :kytka:

Je uz ted spostu uctu u kterych muzes mit i sporici a manipulovat s penezi jak chces.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
13.2.13 19:34

My máme spořící spolu s běžným v jednom u GE Money. Nejvyšší úroky má ale snad AXA.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5077
13.2.13 19:37

Ahoj,
nejlepší je se podívat, kde je nejlepší úročení a vedení účtu zdarma. U těch úroků je potřeba vědět, jestli úročí každý měsíc a ze sumy, která tam je na konci měsíce nebo jestli z minimální částky, co tam za dané období byla. To jsem měla u čsob a hned jak jsem to zjistila, měla jsem nutkání tu smlouvu narvat té frajerce do zadku :cert: úročili sumu 1× za půl roku a to minimální částku, co tam byla. Takže spořící účet na ho.no.
Já mám spořící účet u wuntertur, úrok je tam dobrý od 30tis. a ještě se dá zvýšit zafixováním částky na určitou dobu.
Ještě jsem koukala na ty nové banky, zuno a air bank, ty mají také dobré úroky a Ing.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.13 19:39

Mam spořící učet u AXA bank ma vysoký úrok, peníze maš k dispozici kdykoli. K účtu je i karta zdarma.Ale taky tam nejde vkládat peníze v hotovosti, jen z účtu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3832
13.2.13 19:44
@pikola píše:
Pak jsem dost slysela o ING, ale nevim jak je to s vybiranim.

Ten je dobrý a vybírání je v pohodě. Peníze si převedeš hned

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
863
13.2.13 19:47

Doporučuji od mBank účet eMax plus ;)
Omlouvám se za OT @pikola vždyť peníze jdou v mBank pobočce na účet mKonto vložit ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
13.2.13 19:57
@Anonymní píše:
Ahojky,
omlouvám se za anonym.Potřebuji poradit. Chci si každý měsíc dávat stranou cca 2000 Kč nechci je mít doma ani na běžném účtu. Potřebuji je na horší časy které přijdou až mi dojde RD. Takže kam s nima? Nejlépe at je možné peníze ihned vybrat, žádné poplatky atd. Děkuji :kytka:

Já mám spořící účet u ING a jsem spokojená. Peníze tam pošleš a můžeš je kdykoliv vybrat. Všechno je bez poplatků (zřízení, vedení, zrušení, výběry, převody atd.). Úrok je 1,5 % a připisuje se každé tři měsíce, vždy z částky, která na účtu byla poslední den čtvrtletí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
528
13.2.13 20:03

Ahoj, něco o spořicich učtech se dočteš třeba zde http://leharo.blogspot.cz/…ci-ucty.html jinak aktuální přehled spořicích účtu je zde http://www.mesec.cz/…porici-ucty/ aktuálně je na tom nejlépe ZUNO bank

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat