Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dobrý den, prosím vás, máte někdo zkušenost s praním potahů na křesla Poang?
U všech je uvedeno, že se nesmí prát, ale mají zipy a pěna jde vyndat.
Děkuji.
@matkabagristy píše:
Peru na píše: Více
Děkuji. Prosím vás, máte bavlněný? Bojím se, aby se mi to nesrazilo.
@Ijen píše:
Vzdycky jsem je prala, zadny problem.
Děkuji. Prosím vás, máte bavlněný? Bojím se, aby se mi to nesrazilo.
Já jsem to kdysi měla a prala, ale byl pak doslova očistec narvat tam ty výplně zpátky
už bych si tento typ nábytku v zivote nekoupila, práci potah není vždy výhra. Mám od nich ještě nějakou podnozku s potahem, podobný styl jako Poang, možná to bude i od toho křesla rovnou, a to se ještě dá, ale jen proto, že ten polštář je ještě celkem maly. Nejlepší jsou materiály, které mají takovou úpravu, ze se daji vyčistit hadříkem (hladké textilie s “poškozeným” vzorem, patinovane, nebo různé pur pěny, ty jsou nejlepší - máme na zidlich v kuchyni). Poang je laciná a hrubá tkanina a to se proste neda normálně udržovat ![]()