Permanentní oční linky

Lightfurry77
9.8.20 09:06

Permanentní oční linky

Dobré ráno,

Prosím o Vaše zkušenosti s permanentními linkami:

• bolí hodně to tetovani?
  • je to červené a opuchle - hodně/ jak dlouho?
  • vydrží to aspoň rok? Mění to pak časem barvu?
  • je potřeba oči domalovat normálním make upem i tak?
  • vypadá to prirozene nebo je strašně znát, že to je tetované?

Když jsem doma, chodím většinou nemamalovana, tak nechci, aby to bylo jako pěst na oko.. mám světle řasy a rysy, tak nevím, jestli je to správná volba. Používám oční linky v tužce a na jednom oku se mi to vždy rozmaže ( používám dražší tužku a přes to to fixuji očním stínem, ale stejně to nedrží). Bohužel bez linek mám nevýrazné oči. Je mi už přes čtyřicet, rysy mi začínají trochu povolovat, tak taky nevím, jestli jsou uměle linky vhodné. Možná se spíš musím smířit s tím, že bude hůř a linky zcela přestat malovat.

Děkuji za tipy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51716
9.8.20 09:14

Mam horni i spodni. Mi to bolelo, ze podle kosmeticky mam nejakou alergii. Kdyz zacne tetovat, tak mi okamzite opuchaji a slzi oci. Takze pak se ji blbe pracuje a hur to chyta.
Byla jsem 2× na pretetovani a vysledek porad stejny. Moje nadrizena byla 1× pred 10r. a hned na prvni tetovani to chytlo, stale ma linky hezke.
Mi jsou videt, ale osobne bych chtela trosku vic vyraznejsi. Predem nikdo nerekne, jak ty na to budes reagovat. Chci to zkusit pristi rok u jine kosmeticky, jestli to bude stejne.

Příspěvek upraven 09.08.20 v 09:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51716
9.8.20 09:17

Poradila mi, ze si mam koupit ty kulate tampony. Uvarit pigi caj. Tampony v nem namocit a dat do mrazaku. Hned po prijezdu domu je treba dat obklady na oci a druhy den si ok. Obklad fungoval dobre. Na tetovani mi vezl muz, ze bych nemohla pak hned ridit. Tak si zajisti odvoz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lightfurry77
9.8.20 09:20

Děkuju za radu. Vypadá to prirozene nebo je to znát, že je to tetované? Chodím na masáže k 50 lete paní a ta to má a je to strašně poznat :(

• Citovat
  • Nahlásit
51716
9.8.20 09:27

Je to hezke. Ja cernou tuzkou dobarvuji linky, ze mi to prijde malo vyrazne, jak mi to slabe chyta, ale videt to je urcite. Pouzivam jemne pastelove stiny a je to teda videt i bez dobarveni linek. Moje nadrizena nedobarvuje a ma to hezky chytnute i po tech letech. A byly jsme u stejne kosmeticky.
Zkus a uvidis. Neboj se toho. Dej si horni i spodni. Intenzitu si ridis sama u kosmeticky. Bude to prubezne ukazovat, jestli chces jeste nebo takhle to staci. A priprav si urcite po ty obklady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat