Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Mě teda péruje asi 3 týdny a pomalu začinam sledovat že jedno kolínko šoupne pod bříško víc a odstrčí se, podle mě si na to přide sama, tak to nehrotím…všechno chce hold čas i když je to občas unavný je dokola posouvat s místa na místo ![]()