Píchání a bolest v podbřišku při MS

94
23.11.18 13:50

Píchání a bolest v podbřišku při MS

Zdravím všechny.
Před 3 dny jsem dostala MS a od té doby mě provází neustále píchání v podbřišku. První 2 dny to bylo fakt hrozný, musela jsem pomalu dosedávat, při nějakých polohách mnou projela taková ta bolest, jako když do vás někdo zarazí obrovskou jehlu. Dneska je to 3 den, občas mě to silně píchne, ale dneska se cítím spíš hrozné nafouknutá. Za ty dny jsem byla i dost nadmutá a pokaždé, když jsem si odfoukla (rozuměj prd :lol: ) to strasne bolelo, ale pak se mi trosku ulevilo od té bolesti v podbrisku. MS moc silnou nemám, taky mě to trochu zmátlo, na začátku ji mám vždycky silnou :nevim: jinak tuhle bolest jsem už parkrat měla, ale trvala třeba jen čtvrt dne a bylo to v pohodě, vždycky jsem to prisuzovala tampónu, že udělal tlak na nějaký nerv. Do včerejška jsem vůbec netušila, že by to mohla být cysta a teď jsem z toho dost v šoku, protože nevím, jestli mám ject do nemocnice. Mate někdo s tím zkušenosti?

A ještě jedna otázka. Nestalo se Vám někdy to, že jste měli půlku tamponu po vyndání čistou?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13849
27.11.18 22:46

Dobrý den,

zkuste se podívat do těchto dvou diskuzí https://www.emimino.cz/…ysta-333370/ a https://www.emimino.cz/…cysta-54409/ nebo tam případně můžete napsat, jestli Vám někdo neodpoví.
Samozřejmě s těmito problémy je vždycky lepší jít k lékaři. Můžete Váš problém sdělit i v naší gynekologické poradně https://www.emimino.cz/…-gynekologa/.

přeji Vám štěstí a hlavně, aby to bylo v pořádku

přeji hezký večer :kytka:

Diana

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama