Píchání ucha - stav po něm

9619
3.12.19 12:44

Píchání ucha - stav po něm

Dobrý den, jak dlouho může ještě bolet ucho po píchání a jak dlouho může být ještě teplota?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1003
3.12.19 13:10

U nás tedy po píchnutí hned po bolesti. A bez teplot max. lehce zvýšená, ale to měla dcera když jí to samovolně prasklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
3.12.19 13:16

Mně naposledy píchali ucho loni, jinak v dětství snad 100×.. A určitě to bolí minimálně ještě týden, hlavně v něm lupe než se rána zaceli, při sebemenším vykyvu tlaku - při polykání, krkani, zívání apod. Je to hnus! Vždycky jsem si od plic zanadavala, natož chudák dítě :? s teplotou netuším, tu jsem neměla. Ale pořád je to zánět takže tipuju že tělu trvá než se to „vstřebá“ :nevim: kdy máte kontrolu? Do tý doby by to mělo být ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9619
3.12.19 13:27

@Lainaire8 kontrolu má dcera podle stavu, buď kterýkoliv den do pátku, podle toho zda bude teplota či bolest, případně výtok. Pokud bude vše ok tak až po víkendu.
Ucho ji prý bolí trošku, nic z něj neteče a teplotu měla zatím 38, ráno před pícháním měla kolem 38,5, tak snad je to na dobré cestě. Ptám se hlavně proto, že pokud bolest a teplota neodezni bude muset mít ATB od října by to byla už třetí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3233
3.12.19 13:31

@marinka5 jasný, tady jde o to spíš jak to bolí, jestli to dokáže říct :nevim: protože to prostě bolí i jak se to hojí, je to fakt nepříjemný :nevim: takže když si nebudete jistá, tak jeďte ať se jí do toho podívají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama