Píchání v dolní části zad - příčina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 18:43
Pichani v dolni casti zad

Zdravim vsechny pritomne zde:)
Zacnu hned at to neprodluzuji
Dnes v odpolednich hodinach jsem se sla projit ne ani velkou dalku a tak me pichlo jako by v bedrech, pri nadechu to byla strasna bolest pichlava, no proste hrozny, ze jsem se musela vratit domu, a vydejchat to tam. Chvili to bolelo, pri nadechu hrozny, ted uz je to v pohode, ale honí se myslenky s ledvinama. Pokud mam problemy s krkem, trapezove svalstvo, krcni pater, muze to souviset s bedry ci ledvinama?
Mam z toho ted divnej pocit. Nechci hned sice k doktorovi a proto se ptam jestli s tim nemate nekdo uz zkusenost. Kdyby to byli ledviny, tak by to nebylo jen chvilkovy, nebo? Stalo se mi to ted poprve. Ale bojim se ze se to stane znovu.
Dekuji za odpovedi

Reakce:
Uživatel je onlineČičorečka
Ukecaná baba ;) 1876 příspěvků 20.03.19 19:45

Tak to jsi spíš blbě šlápla a hnulo se ti něco v bedrech, ne? Proč tě hned napadají ledviny?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 20:58

@Čičorečka
Vlastne ani nevim , ale ta pichlava bolest sla uplne ze zdola po cely oblasti “dolejsku, tudiz pres cely bricho uvnitr, jakoby od beder, pri nadechnuti - hruza, tak me napadli ledviny protoze jsou v té oblasti, proc me napadli , sama nevim

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 15:07
Opradu nikdo?

Achjoo :pocitac: :zed: :think: :think:

Váš příspěvek
Reklama