Před 4 mi měsíci jsem na nátlak přítele použila pilulku po, že teď dítě ne, až za rok.
Je mi 37 už jsem v mi úzkosti pilulku užila a spíš jsem krvácela více než méně. Teď jsem měla menstruaci jen dva dny a ještě tmavou krev. Tenhle 4. Ty měsíc jsem dva dny spinila pak jsem jí dostala na čas. Jenže dnes je to druhý den a já skoro nekrvacim. Je pravda, že jsem v prosinci měla 5 dní vysoké horečky bez běžné příčiny. Pak jsem brala antibiotika na mocak. A ještě mi zjistili mírně zhoršenou štítnou žlázu.
Tak nevím, jestli to je pilulkou po. Nebo tou štítnou žlázou nebo začínající přechod?
Před 4 mi měsíci jsem na nátlak přítele použila pilulku po, že teď dítě ne, až za rok.
Je mi 37 už jsem v mi úzkosti pilulku užila a spíš jsem krvácela více než méně. Teď jsem měla menstruaci jen dva dny a ještě tmavou krev. Tenhle 4. Ty měsíc jsem dva dny spinila pak jsem jí dostala na čas. Jenže dnes je to druhý den a já skoro nekrvacim. Je pravda, že jsem v prosinci měla 5 dní vysoké horečky bez běžné příčiny. Pak jsem brala antibiotika na mocak. A ještě mi zjistili mírně zhoršenou štítnou žlázu.
Tak nevím, jestli to je pilulkou po. Nebo tou štítnou žlázou nebo začínající přechod?