Pítko na via pohárky Avent

6
11.8.13 22:15

Pítko na via pohárky Avent

Ahoj,
mám dotaz k sadě viapohárků. Než se k nim dostanu, tak přidám trochu mých zkušeností, protože vidím, že je to tu také hodně diskutované téma.
Než se mi mimi narodilo, koupila jsem odsávačku Avent se sterilizátorem. Byly u toho také 2 via pohárky. Přišlo mi to jako dobrý nápad tak jsem si koupila i celé další balení pohárků. Teď už je používám prakticky denně 7 měsíců a můžu je jen vychvalovat do nebe. :-) Odsávačka pracuje krásně, sterilizátor stále v pohodě a viapohárky také. Točím tak 6 kelímků pořád dokola. Lednička - mikrovlnka - myčka - sterilizátor… A jsou pořád naprosto v pořádku. Zaujala mě i jednoduché montování z odsávačky na savičku. Zkrátka Bomba!!!

Můj dotaz zní: Dá se nakoupit nějaký další díl tak, aby z viapohárku se udělalo klasické pítko a ne jen lahvička se savičkou? Anebo na to Avent nepamatoval a v tomto směru dělá jen „kouzelné hrnky“?

Díky moc a mějste se krásně.
All.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6955
11.8.13 22:22

Davej pozor na to, ze via poharek e hodne mekky, staci aby se stlacil trochu v tasce a vyskoci ze zavitu a vytece. Je lepsi investovat proste do lahvicky. Vsak od pul roku sterilizovat uz nemusis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
11.8.13 22:38

Ahojky, ty pitka k hrneckum jsou kompatibilni s tim, co bylo u via poharku, misto dudluka tam das pitko. Ja to tak delam, ale jenom na noc na sunar. Obcas s nim mala usne a zatim v pohode, ale musi se to poradne zatocit, aby poharek drzel v tom modrem, uz se nam stalo, ze jsme to parkrat spatne zatocili, zaklepali a sunar na zemi :-). Jinak si ty poharky taky nemuzu vynachvalit. Na polivky a prikrmy do mrazaku naprosto super :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
11.8.13 22:39

Já Via pohárek k odsávačce připevňovala přes takovou redukci a na tu se dá i našroubovat dudlik nebo pítko. Ale nepoužívala jsem to, protože Via se mi nevešel do ohřívačky, takže jsem mliko přelívala do normální flašky, ta mi i přišla pohodlnější do ruky při krmení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama