Placená reklama na zivefirmy.cz

Anonymní
4.1.21 14:12

Placená reklama na zivefirmy.cz

Dobrý den,

nemá tu někdo zkušenost s placenou reklamou na zivefirmy.cz konkrétně by mě měli přidat na další servery: iDnes.cz, Kurzy.cz, Denik.cz, Euro.cz, Finance.cz

Jestli se to někomu fakt vyplatilo.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6193
4.1.21 14:17

To ti nikdo nerekne. To je hrozne individualne podle toho, co nabizite a na co je reklama. Jako udavaji nejakou uspesnost, ale treba na proklinuti na stranky. Ale pokud mate stupidni stranky. Tak nic neprodate a reklama za to nemuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7102
4.1.21 14:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,

nemá tu někdo zkušenost s placenou reklamou na zivefirmy.cz konkrétně by mě měli přidat na další servery: iDnes.cz, Kurzy.cz, Denik.cz, Euro.cz, Finance.cz

Jestli se to někomu fakt vyplatilo.

Děkuji

Ahoj,
asi dost záleží na oboru podnikání.
Třeba pro stavební firmy, řemeslníky obecně jsou portály, kam uživatelé vkládají poptávky super. Záleží pak hlavně na reakci na poptávku, komunikaci se zákazníkem, a nabídnuté ceně.
Pokud by se nejednalo o služby jako výše uveení řemeslníci, pak si myslím, že má největší dosah dobrá zkušenost, poté reklama Google Adds nebo Sklik, poté místní radniční noviny atd.
Zkus uvést obor a poradím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
4.1.21 14:46

..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 14:48

@Premek_Orac
Ahoj, jde o překlady, konkrétně němčiny. na tom serveru zaregistrovaná jsem, ale teď mi nabízejí to placené za necelých 6000 za rok, tak zvažuju, jestli to má fakt smysl nebo by bylo třeba lepší to zaplatit nějakému SEO ajtákovi, který by mě pomocí optimalizace webu třeba dostal na první stranku googlu nebo tak.

• Citovat
  • Nahlásit
7102
4.1.21 15:45
@Anonymní píše:
@Premek_Orac
Ahoj, jde o překlady, konkrétně němčiny. na tom serveru zaregistrovaná jsem, ale teď mi nabízejí to placené za necelých 6000 za rok, tak zvažuju, jestli to má fakt smysl nebo by bylo třeba lepší to zaplatit nějakému SEO ajtákovi, který by mě pomocí optimalizace webu třeba dostal na první stranku googlu nebo tak.

To se obávám, že by se za 6.000,– korun nepodařilo, přeci jen, dost konkurenční obor.
Ve Tvém oboru bych zkusil vyhledat, které firmy v okolí mají Německé, Rakouské. Švýcarské vlastníky, či se zaměřují na zboží z těchto zemí a jim cíleně nabídl své služby (překlady a doprovod na jednání, dokumenty, prostředky marketingu, asistence u přeshraničního obchodu, servis vlastníkům či vedení z mateřské země (zajištění ubytování a služeb dle jejich požadavků, zajištění programu) Takhle se jedna známá dostala k zajímavé práci. Jinak je fajn kombinovat samotné překladatelství s nějakou další výhodou (znalost účetnictví, ekonomiky, nějakého oboru nebo předpisů v něm). Pokud bys byla i literární talent, tak lze získat práci u nakladatelů. Nárazová práce je možná, pokud má některé z měst v okolí partnerské obce v Německojazyčném světě, tak se nabídnout jim. Šel bych tímto směrem, klíčové je získat stálé zákazníky, nebo zákazníky, kteří s tebou udělají dobrou zkušenost, pak už to většinou jde trochu samo. Ale to sama víš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15083
4.1.21 20:11
@Anonymní píše:
@Premek_Orac
Ahoj, jde o překlady, konkrétně němčiny. na tom serveru zaregistrovaná jsem, ale teď mi nabízejí to placené za necelých 6000 za rok, tak zvažuju, jestli to má fakt smysl nebo by bylo třeba lepší to zaplatit nějakému SEO ajtákovi, který by mě pomocí optimalizace webu třeba dostal na první stranku googlu nebo tak.

Tož to bych se radši zaregistroval na LinkedIn nebo Jobs. cz nebo podobném personalistickém portálu, bylo by to zadarmo, a nabízel své služby třeba na smlouvu, a tak. 6000 ročně mi přijde dost.

Příspěvek upraven 05.01.21 v 19:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7102
5.1.21 15:44

@eumedon Dobrý nápad pro tazatelku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...